Skocz do zawartości
MeGusta

[ZAAKCEPTOWANE] Podanie by Shoter #2

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór podania:
Nick: Shoter
Wiek: 17 <3  
Doświadczenie (w byciu adminem): 9/10 :P 
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 8 wciąż uczę się do 10 
Staż w CS-sie: A nawet nie wiem po 5 latach przestałem liczyć ^^ 
Steam / NonSteam: Steam 
Dlaczego Ty: Przydadzą się dodatkowe rączki do pracy , nie zawsze jakiś admin w danej sytuacji znajduję się na serwerze :) , ogarniam sprawy dotyczące admina  (Ranga mówi za siebie) 
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Na CS-a to jakieś 6-8h na serwer  ODD2#2  2-4h czasem dłużej 
Kontakt: Steam , FB , forum (Telefonicznie jedynie @Danke:*
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/ShOter/80.72.43.106:27032/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niech ci bedzie raku, Tak: 

+ Steam

+ Mikro

+ Godziny nadrobil

+ Kultura

Jezeli uwazasz, ze dasz sobie rade jako OP serwera oraz czlonek UbTeam + dodatkowo admin, to szanse mozna Ci dac 

Pozdrawiam botku <3 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem niestety na  TAK!
+Wiek
+Mikro
+Aktywny
+Steam
+Fajny 
+Wyrozumiały
+Smieszek
+Zna się 
+Staz
+Amxx

Pozdrawiam Cie ! <3 

Edytowane przez Lind
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie

Pisałem we wcześniejszym podaniu dlaczego nie dlatego odsyłam do poprzedniego podania

Zbyt pewny siebie, przez co mogą wychodzić nieprzyjemne sytuacje 

Nadchodzi młodość ale czy to  będzie plus dla tego serwera? Szczerze wątpię 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na chwilę obecną może będziesz miał do mnie pretensję ale nie chciałbym Cię skazywać na uzależnienie od gry. Wierzę, że wyrobisz godziny ale szkoda życia. Jeśli Ci zależy to nie będę Ci też utrudniać. NEUTRAL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zgadzam się z wypowiedzią Rebela.

Dodatkowo z serwera pamiętam Cię tylko z hasła "Dojazd pipko", co w Twoim przypadku było nie na miejscu, bo kolegami nie jesteśmy...

Nic pozytywnego nie wnosisz na serwer, a Twój sposób bycia na pewno nie przysporzy Ci dobrych relacji z większością adminów...

na NIE

masz już dwie funkcje, więc je szanuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Również muszę zgodzić się z wypowiedzią @Rebel, gracz jest zbyt pewny siebie w dodatku momentami mało kulturalny i nie mając funkcji administratora posuwał się do pouczania innych adminów. Inną kwestią jest nadmiar funkcji za jakie chce się chwytać, a jak mówi mądre polskie przysłowie, nie da się trzymać kilku srok za ogon. W związku z tym i powyższymi wypowiedziami jestem na NIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


nie miałem styczności z graczem, nie zauważyłem niczego złego z jego strony pewnie dlatego, że miałem urlop i nie byłem na serwerze gdy on grał - wcześniej nie widziałem zgłoszeń , z kolei parametryjakwiek steam itp  się zgadzają - dla mnie neutral

 

Edit po przyjęciu: jestem zaskoczony przyjęciem tego podania, to nie wyjdzie nam na dobre - nie oznaczam nikogo by nie siać zamętu, jednak będziecie czytali te słowa i zobaczycie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak czytam i czytam i czytam wypowiedzi i aż oczom niedowierzam.
Od kiedy @MeGusta niekulturalny? Raz mi się tylko zdarzyło spotkać, gdzie na say'u zostało napisane "kur*a", a ostatnimi czasy grałam/gram bardzo często i widzę jego zachowanie. To jest osoba z dystansem do siebie, lubiąca sobie pożartować. Jednakże gwarantuje, że gdyby był niekulturalny to na pewno nie dostałby funkcji Opiekuna serwera.

Podanie zostaje zaakceptowane Z OKRESEM PRÓBNYM 14 dni, nie miejcie mi tego za złe. Powiem od siebie taką małą tajemnicę. Było kilka sytuacji, w których gracze składali podania, a mi się one nie bardzo podobały i nie przepadałam za niektórymi osobami, jednak musiałam zacisnąć  język i dać szansę, bo mimo wszystko uważam i WŁAŚNIE TO JEST MOJE SKROMNE ZDANIE, ŻE KAŻDY na nią zasługuje, chyba że jest to gracz, który notorycznie bluzga. Podania zostają odrzucane przez moją osobę Z GÓRY wtedy, kiedy gracz naprawdę przegina z kulturą.
@MeGusta nie poddał się, gra na serwerze cały czas. Jaki z tego wniosek? Zależy mu na owej funkcji... Zobaczymy co z tego będzie i czy da sobie radę. Jeżeli by się coś działo nieprzyjemnego, to bardzo proszę zgłaszać to tylko i wyłącznie do mnie, a na pewno coś ku temu zaradzimy, a jeśli dostarczycie dowody to pójdzie utrata rangi. Na razie dajmy mu szansę wykazania się. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...