Skocz do zawartości
DeTeX[Szymon]

[ZAMKNIĘTY Przywrócenie mapy/ Naprawienie głosowania

Rekomendowane odpowiedzi

Witam pisze w sprawie przywrócenia mapy dd2_long poniewaz była to mapa sredniej wielkości i przez wiele osób lubiana. 
2. Głosowanie na mapy odbywa sie podwójnie w momencie jeśli jest np. 70% na dd2/ 30% na inferno serwer utwarza nowe głosowanie ze względu na 50/50% i bierze dd2 i inna mape z puli.

3. Usunięcie dynamitów/min ze sklepu / Wyposażenie bojowe ponieważ stwarzają one bugi oraz reset serwera co wszystkich denerwuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. de_dust2_long jest w małej mapie

2. Ale jak jest wybór mapy, pokazują się mapy wybierasz z 5, są dwie z większości i nagle zmienia drugą? 

3.Na chwilę wyłączyłem, sprawdzimy lak ludzie reagują, ale aby zrobić należy plugin cały napisać, bo .sma nie ma aby przerobić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ze sklepu miały być usunięte dynamity miny rakiety itd,przed padnieciem forum Tasior Sobek i Atsui wypowiadali się na ten temat . Faktycznie wyłączenie całego sklepu to kiepski pomysł. 

 

Ooo pomysł @aquaxjest świetny,jestem jak najbardziej na tak . @Marker500@SicParvisMagna@DeTeX[Szymon]a Wy ? :)

Edytowane przez ♫Eleonora♫
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Podstawowy to najlepsze wyjscie. W sklepie zbugowane bylo to że jak kupywalo sie kamizelke to klasy i perki 1/1 nie mogly zabic gracza.

 

Usunięcie wiekszosci rzeczy ze sklepu albo wstawienie podstawowego, no ok, tylko co bedziemy robic z monetkami? W sklepie mozna bylo kupywac za nie miny, rakietki, czy dzialka, ale gdy juz nie ma w co pakowac monetek w klanie, to co z nimi robic? 

Mam propozycje żeby zrobic ten podstawowy sklep, ale dodac w nim kantor wymiany monetek na kase i na odwrót, albo dodac w sklepie opcje płatności, "płace dolarami" "płace monetami" to chyba lepsza opcja tak według mnie.

Edytowane przez Marker500
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...