Skocz do zawartości
Kaps

[ODRZUCONE] no podanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: kaps
Wiek: 17
Znajomość programów graficznych: Photoshop CS6, Gimp, Xara Xtreme 5
Doświadczenie w grafice: hm, z 4 lata
Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?: godzinę, dwie, po prostu: codziennie robiłbym zaległe zlecenia
Dlaczego Ty?: chciałbym się gdzieś wykazać, ponieważ na co dzień bardzo rzadko mam okazję żeby zrobić jakąś grafikę w konkretnym celu, robię rzeczy nietypowe, nietuzinkowe, więc wprowadziłbym coś nowego, nie forsuję tych samych elementów w każdej grafice, jest to niedopuszczalne, gdyż każda grafika powinna być wyjątkowa, charakterystyczna i wyróżniać się czymś, wiem doskonale co to krytyka i nie wrzucam tego pojęcia do worka z napisem "hejt", nie należę do burzliwych, nerwowych, jestem spokojny  otwarty na sugestię poprawek, udoskonaleń i jak najszybciej staram się je wdrożyć w stworzoną już grafikę, nie ograniczam się do avatarów, bannerów, może to być cokolwiek, dzięki robieniu zleceń z pewnością nabyłbym więcej doświadczenia, a prace stawałyby się z każdą coraz lepsze, byłaby nawet możliwość doboru dosłownie wszystkiego, wystarczy podać nazwę czcionki, grafikiem już tu byłem, ale po jakimś czasie po prostu zabrakło mi czasu, gdyż poświęcałem go na forum aż za dużo, teraz planuję to umiarkować, postów miałem całkiem sporo, ale po wyłączeniu konta ich już nie mam
Wykonane przez siebie przykładowe prace:

(xD)

tylko takie, gdyż inne po prostu bezpowrotnie straciłem

k1jWXdO.jpg

eJnXlSy.jpg

LESJf5N.jpg

przed przeróbką                                                                                                                    po przeróbce

(obrazek w stylu VHS) ^^^

Ie7akyx.jpg

3MuscjL.png

xGlR78f.jpg

(narysowane i edytowane przeze mnie)^^^

zlEPYBb.jpgyYHLzyd.jpg

RNCZfCA.jpg

aQN5EOX.jpg

Edytowane przez Kaps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dopiero co powróciłeś na forum.. Zacznij udzielać się w zleceniach, daj się poznać użytkownikom forum i wtedy możesz zacząć starać się o to stanowisko.

Edytowane przez VEX`
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...