Jump to content
Gawciu

Przeklinanie na serwerach :C

Recommended Posts

Witam. Pisze z propozycją na serwer dodania pluginu, który wymuszałby po napisaniu dowolnego przekleństwa przeprosin. Na pewno każdy wie o co mi chodzi, więc nie sądzę żebym musiał się bardziej rozpisywać na temat tego pluginu. Osobiście uważam że nawet w tym minimalnym stopniu gracze mniej by przeklinali. Na serwerze atmosfera w sumie rzecz biorąc jest fatalna. Co chwilę gracze się wyzywają i skaczą sobie do gardeł jak zwierzęta. Jak widać na screen'ach nie wygląda to najlepiej a takie sytuacje są co chwile a te z moim udziałem są tylko przykładem. :/
 

Pozdrawiam :) 

20170423212316_1.jpg

20170423212546_1.jpg

Link to comment
Share on other sites


Najpierw mówisz o przeklinaniu, a potem o obrażaniu. To jak to w końcu jest? Bo to są dwie różne rzeczy - przeklinanie i obrażanie. Z przeklinaniem bywa różnie, każdemu może się wymsknąć, poza tym serwer to nie kościół (ale ściek też nie). Za obrażanie jest ban, im bardziej ktoś łże, tym dłuższego bana dostaje.

Od pilnowania porządku są admini + zawsze można zrobić ssy/demko i wrzucić na forum (+ SID i IP delikwenta). W przypadku gdy plugin wymusi przeprosiny, gracz zrobi to, po czym wyleci z banem. Czyli będzie podwójna kara za jedno przewinienie. 

Poza tym wgrywanie kolejnego pluginu, zwłaszcza na go mody, raczej nie jest aż tak potrzebne.

Link to comment
Share on other sites


Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...