Skocz do zawartości
[MULTI-HEAD] NOWY SERWER PAINTBALL ×
[COD 400] EDYCJA KLASYCZNA 1.10 - Koniecznie sprawdź! ×

skarga na admina die bro i am pro


t.r.u.t.e.n

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór skargi (data i godzina):15.00

 

 

Nick admina/gracza, który zawinił: die bro i am pro

 

Dowody:http://www98.zippyshare.com/v/iVgmW2Wo/file.html

 

Świadkowie:serwer

 

Uzasadnienie: skoro daje takie bany wiec sam powinien dostac ban ale admin zadny nie da drugiemu,wiec powinien dostac ostrzezenie za zle odnoszenie sie do graczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://aquax2.unixstorm.org/banuj/search.phpwybierz moj nick, kliknij ctrl+f i wpisz kultura - pod tym powodem sa tylko 4 bany, za wyjatkowo chamskie zachowanie, tj. wyzywanie z uzyciem wylgaryzmow kierowane do osoby trzeciej, nie za zwykle kur*a czy wypier*alaj. jestem bardzo tolerancyjny wobec ludzi ktorzy sobie klna, bo klna. to normalne slowo, oczywiscie jezeli ktos ich zacznie lekko naduzywac to po prostu upominam. uzasadnienie wyssane z palca, bo nigdzie sie nie upewniles czy tez sprawdziles czy piszesz prawdziwe rzeczy

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się nie mylę to było do mnie, nie jeden raz siedzieliśmy na tsie i jest tak luźna atmosfera, że takie słowa są normalnie używane. To że raz ktoś przeklnął na sayu nie oznacza ze trzeba go za to karać.

 

 

 

Admin ma prawo przeklinać, to też człowiek, ba, regulamin mu tego nie zabrania, w tym wypadku nawet jest mu pomocny, bo admin nie używał wulgaryzmów wiele razy a raz, a za 1 raz nie ma nic, ewentualnie jakieś upomnienie słowne.

 

 

 

 

 

Skoro się juz tak czepiacie wulgaryzmów, to powiedzcie dlaczego:

 

 

 

W starych roundosudach był rap z kilkoma przekleństwami?

 

Dlaczego w piosence Mikołaj już wstał jest słowo "Zapierdalać po prezenty"?

 

 

 

Wulgaryzmy są nieodłączną częścią gry na serwerze, a admini są od tego by ludzie po prostu nie uzywali ich bez przerwy.

 

 

 

Bosman, wiem że chciałbyś żeby się miejse zwolniło w gronie adminów, ale żęby dostać pozytywy w podaniu to nie tędy droga:)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wystarczyło tylko raz zastosować słowo : "Wypierdalaj" (to nawet nie obraza) a w dodatku te słowa były skierowane tylko do czita który wchodził non stop na aktywnym. Mój jeden błąd równał się ostrzeżenie a tu bez.  Bądźmy sprawiedliwi w stosunku do wszystkich, nie ma faworyzowania czy się kogoś lubi czy nie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blade w reuglaminie admina masz jasno napisane że bany mają być bez wulgaryzmów, ma być jasno sprecyzowane za co jest ban.

 

 

 

Tutaj kolega napisał na specie do mnie, więc(napisałto po tym jak wpadł w moją minę), ja urazy nie żywię, ale widzę że tutaj wszyscy robią wszystko by kogoś udupić, bo ktoś ma lepiej niż ja.

 

 

 

Jak byście dobrze wypełniali swoje obowiązki to byście dalej mieli swoje uprawnienia, a teraz takie dopiekanie komuś byle tylko go wywalili, byle dostał ostrzeżenie, to serio wyglądacie jak dzieci które się prześcigają w tym kto zrobi coś głupszego:)

 

 

 

Kończąc posta przypomina mi się świetny komix:

 

Janusz:Od dobrego sexu z żoną, cieszy mnie bardziej tylko gdy sąsiadowi się nie powodzi w życiu.

 

 

 

 

 

Piękna senstencja na zakończenie beznadziejnej skargi.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało mnie interesuje, że na jednym serwerze admini sobie pozwalają na takie słownictwo. Potem po potęguje bo gdy ktoś do admina tak napisze to z miejsca jest banowany. Nie chce widzieć na żadnym serwerze takiego słownictwa bo nie skończy sie na 1 pkt ostrzeżeń. Tym razem ostrzeżenie słowne, następnym degradacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...