Skocz do zawartości
Natalya

Ban

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: Natalya

 

Godzina, data zdarzenia: 11;48 bodajże, 03-01-2015

 

Mapa: cs_italy2

 

STEAM_ID / IP:

 

  STEAM_0:0:41077278

 

Uzasadnienie: No więc tak, spójrzcie najpierw na screeny:

 

http://www14.zippyshare.com/v/lKs14cFZ/file.html

 

- http://www76.zippyshare.com/v/k8hQnJKv/file.html

 

No to jak widzicie na tych obrazkach napisałam, że "ten znowu gra ninją" po czym napisałam słowo "ścierwo" i zaraz bana dostałam.

 

Słowo ścierwo było na ninję nie gracza co miałam dopisać, ale już bana dostałam w dodatku niesłusznego :)

 

Gdybym napisała np.: Natalya to ścierwo - to rozumiem.. ale nie napisałam kto, co więc na co, po co ten ban? :D

 

 POZDRAWIAM

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Odebrałem to jako bezposredni zwrot do gracza który gra ninja, nie mam nic więcej do dodania - "ścierwo", jest dla mnie wyzwiskiem.

 

Może jestem troszke surowym adminem, ale przynajmniej, kiedy jestem na serwerze nie ma chamówy.

 

Tyle od siebie.

 

 

 

Pozdrówki

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zapraszam admina @@terrorystaa do wypowiedzi. 

 

 

 

Widzę, że w wygasłych banach masz jakieś dwa pięciominutowe z powodem "kultura" i "ochłoń", więc chyba nie powinno Cię dziwić, że admini są na tym wyczuleni w Twoim przypadku? W dodatku sama przyznajesz, że niby "źle się wyraziłaś".

 

 

 

EDIT: o, proszę, szybko @@terrorystaa xD

 

 

 

 

 

Źle to odebrałeś

 

Bo Ty "źle się wyraziłaś" ;)

 

 

 

Ja osobiście uważam, że "ścierwo" nie jest wyzwiskiem.

 

 

To jest Twoja interpretacja. Według mnie to podpada pod obrazę.

 

 

 

 

 

Miałam już dopisać, że ninja jest tym ścierwem, ale Ty mi nie dałeś

Najlepiej w ogóle nie używać takich słów skoro ma się z tym problemy :P

 

 

 

PS. Pozdrawiam rozsypujące się posty...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@@Natalya jest osobą spokojną, lecz czasem palnie coś głupiego wiem bo dużo z nią spędzam czasu na serwie, ja osobiście przymykam oko na takie słowa daje upomnienie, ale każdy admin ma własne zasady co do "wyzwisk" moim zdaniem admin miał prawo do dania bana :P (a na jaki czas to pozostaje w jego zakresie)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Odebrałem, jak odebrałem, dosc szybka reakcja to podstawa przy adminowaniu, chyba ze amx sie pieprzy i wolny jest, skoro mówisz, ze chcialas sprostowac, a nie zdążyłaś, to mogłaś to przewidzieć i w ogóle nie pisać tego :) 

 

 

 

Wydaje mi się, że liczy ocena sytuacji Admina, a nie gracza któremu, z resztą zdarza się zirytować admina, czego konsekwnecją są te 2  bany.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeżeli macie problem ze słowem "ścierwo" to będę się starała aby go nie używać :D Ale ja osobiście nie dałabym bana za takie słowo :D Tak jak Bezzi (MOJA KOZA) napisał, dałabym upomnienie :D

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Jeżeli macie problem ze słowem "ścierwo" to będę się starała aby go nie używać :D Ale ja osobiście nie dałabym bana za takie słowo :D Tak jak Bezzi (MOJA KOZA) napisał, dałabym upomnienie :D

 

 

 

 

jaka Koza znowu.. -.- i nie łap za słówka. Admin @@terrorystaa dał slusznego bana koniec tematu :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...