Skocz do zawartości
Sarytek

[ODRZUCONE]Podanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Archeolog


Wiek: 17


Doświadczenie (w byciu adminem): Na kilku serwerach byłem adminem, więc określam moje doświadczenie na dość duże.


Znajomość AMXX (W skali 1-10): 6


Staż w CS-sie: 4 lata


Steam / NonSteam: Nonsteam


Dlaczego Ty: Ponieważ jestem ogarnięty i pomocny. Moja aktywność jest bardzo duża, jestem codziennie po kilka godzin. Znam podstawowe komendy amx.


Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 4 godziny


Kontakt: GG: 51234702


Link do gametrackera: https://www.gametracker.com/player/Archeolog/80.72.34.124:27034/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na chwilą obecną jestem na NIE

-aktywność bardzo słaba grasz dopiero 10 dni, gdzie 3 dni Cię nie było a 15.05 byłeś tylko 19 minut . Więc można liczyć jak już 7 dni .

---- brak steam 

-dziś dostałeś ode mnie bana za kulturę

+wiek ,amx zawsze można go sprawdzić :) 

@Pablo San Escobarpoświęca dużo czasu na grę a to ciekawe, sam grasz raptem 3 dni i znasz Go 2 dni . 

Popraw aktywnosc,pokaż Nam że Ci zależy na tym stanowisku. Wtedy zmienię zdanie :)

 

Nie nazwałam tego "CZIT"   A po drugie od razu Admin z 400 napisał jak Cie zobaczył że dalej latasz na komendzie więc nie mów tylko o Mnie że ja tak uważam . Oczerniasz Mnie (była taka sama osoba jak Ty) ja znajdę dowody na Ciebie 3x Mi się udało i uda Mi się po raz 4 ! I ogólnie to nie jest dział do dyskusji . Nie pozdrawiam .

Edytowane przez Lalcia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


10 godzin temu, Lalcia napisał:

Na chwilą obecną jestem na NIE

-aktywność bardzo słaba grasz dopiero 10 dni, gdzie 3 dni Cię nie było a 15.05 byłeś tylko 19 minut . Więc można liczyć jak już 7 dni .

---- brak steam 

-dziś dostałeś ode mnie bana za kulturę

+wiek ,amx zawsze można go sprawdzić :) 

@Pablo San Escobarpoświęca dużo czasu na grę a to ciekawe, sam grasz raptem 3 dni i znasz Go 2 dni . 

Popraw aktywnosc,pokaż Nam że Ci zależy na tym stanowisku. Wtedy zmienię zdanie :)

Przepraszam, że wypowiadam się drugi raz, ale podsumuję twoją wypowiedź.

Wiek, amx zawsze można go sprawdzić - Osoby które przyjmowały twoje podanie, chyba Cię nie sprawdzały, bo twoja znajomość amx jest równa zeru.

Według Ciebie komenda fps_override, fps_modem, fps_max i developer, oraz konfiguracja karty graficznej pod wydajność to "CZIT". Nie wiesz co to jest plugin, w podaniu znajomość 3/4 chyba za bardzo sobie dodałaś,twoje wypowiedzi na admin say na serwerze są śmieszne :D Ja nigdy bym Ci admina nie dał na żadnym serwerze, a szczególnie na serwerze gdzie gra dziennie prawie pełny serwer.

@Pablo San Escobar Nie rób spamu masz opcje edytuj. To nie Ty decydujesz kto zostaje adminem zwykłe oczernanie nie jest na miejscu. 

@Bezzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na NIE

-brak steam

-wgl Cię nie kojarze z serwera

-konto podejrzane rejestracja o 12:05 a o 12:26 już podanie, nie podoba mi się takie coś

Jeśli chcesz wspomóc serwer to zgłaszaj cziterów w odpowiednim dziale na forum i adminom na u@.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dopiero zacząłeś ponowną przygodę z serwerem oraz forum, daj się poznać adminom jak z najlepszej strony, W tej chwili odrzucam podanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...