Skocz do zawartości
kolip

[ODRZUCONE]admin

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: kolip
Wiek: 16.5
Doświadczenie (w byciu adminem): Dobre no i chce się sprawdzić jako admin na tym serverze.
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 8:10
Staż w CS-sie: Bardzo dobry jestem byłym adminem 2 serverów 
Steam / NonSteam: STEAM
Dlaczego Ty: Myślę że ja ponieważ to co teraz wyprawia się na servie to jakaś patola zobaczcie sami ile graczy było przed resetem a teraz myślicie pewnie dlaczego a no pewnie dla tego że po tym jak dostałem degra,jelfa odszedł i pare innych adminów też to wszycy zaczynają grać na aimie i przez to nie można teraz spokojnie sobie wejść na server i zagrać 
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: No dzienie przynajmniej 3h
Kontakt:STEAM GG FB
Link do GameTracker'a:https://cache.gametracker.com/player/kolip/91.224.117.52:27140/SWAGE.png.8bac4bb1cdd3eee877c234 Cytuj Edytuj

 

Coś od siebie wiem że po tym co zrobiłem nie macie do mnie zaufania ale proszę o ostatnią szansę  jeżeli bym ją dostał to przysięgam na pewno bym jej nie zmarnował 

ponieważ chce odzyskać wasze zaufanie

SWAGE.png.8d147b333ed800458098a33b1c8828e6.png

Edytowane przez kolip
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No nie wiem, nie wiem. Napisałeś kolejne podanie i za każdym razem masz 16,5 lat? Nie czaje tego.

Znajomość AMXX 8:10, tego również pewny nie jestem.

Graj dalej na serwerze, nie prowokuj, nie klnij, zachowuj kulturę i wtedy napisz do jakiegoś S@ czy już odbudowałeś zaufanie, bo raczej i to podanie zostanie odrzucone. Takie moje drobne sugestie.

 @Ania ;) @Inte Tillgänglig Danke:*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...