Skocz do zawartości

Odwołanie cod/bf4


KreatywnyAli

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: KreatywnyAli

 

Godzina, data zdarzenia: 2016-01-02 18:17

 

Mapa:dd2

 

STEAM_ID / IP:

 

Uzasadnienie:

 

[AMXBans] ===============================================

 

[AMXBans] You have been banned from this Server!

 

[AMXBans] You can complain about your ban @ www.Multi-Head.pl

 

[AMXBans] Reason: 'zle polozone miny'

 

[AMXBans] Duration: '30 minutes'

 

[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:1:110689994'

 

[AMXBans] Your IP: '5.172.233.191'

 

[AMXBans] ===============================================

 

 

 

 

 

@@Alladynek

 

czekam na dowód,że były,źle położone :)

 

 

 

 

 

Co mnie obchodzi,co było pisane na u@?Ja chce ss źle postawionych min,nie wiadomości na u@

 

@@Gonzo PROSTO.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wydaje mi się ze dowody są wymagane powyżej 30 min, bo to by było chore robić wszystkim na wszystko ssy.

 

 

 

 

 

 

 

to jest chore ze trzeba dowody na serwerze gdzie srednio wylatuje jakis gosciu co runde za miny musze kazdemu ssy robic -,-

 

 

 

 

Widzę,że BF4 ma wspaniałych adminów :) Jeden obecny i były starający się o powrót nieznający regulaminów...Tylko pogratulować :) Do zamknięcia,i liczę na wyciagnięcie konsekwencji zwłaszcza,że byłeś już upominany przez Gonza :)

 

 

 

Edit.

 

nie ty to inny,jak widać żaden z was nie umie ss zrobić :)

 

 

 

Ps,gratuluje kolejnego genialnego bana http://multi-head.pl/index.php?/topic/79603-brawo-alladynek/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Widzę,że BF4 ma wspaniałych adminów :) Jeden obecny i były starający się o powrót nieznający regulaminów...Tylko pogratulować :) Do zamknięcia,i liczę na wyciagnięcie konsekwencji zwłaszcza,że byłeś już upominany przez Gonza :)

 

 

ja byłemu upomniany przez GONZA? :D niby za co? Gdyby HLTV dzialalo to bym moze znalazl jak kladzisz miny no ale niestety :/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

to jest chore ze trzeba dowody na serwerze gdzie srednio wylatuje jakis gosciu co runde za miny musze kazdemu ssy robic -,-

Zrobienie ssa to jedno kliknięcie, w dodatku można zmienić z F12 na inny bind. Myślisz, że jak pracują admini na innych serwerach?

 

 

 

 

 

Wydaje mi się ze dowody są wymagane powyżej 30 min, bo to by było chore robić wszystkim na wszystko ssy.

Przecież ban jest na 30min. Poza tym przezorny zawsze ubezpieczony, a tak to OP serwera będzie musiał się tym tematem zająć.

 

 

 

Ban już minął, temat podsyłam do OP serwera .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...