Skocz do zawartości
Doman

Problem mam no... :/

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: wczoraj 
Nick gracza: Bobson
Dowody: logi, mój profil
Świadkowie: nikt
Uzasadnienie: dostałem Warna za słowa czy coś na sh, a od momentu kiedy mnie Bezzi ukarał piszę ,,ku****". Prosiłbym o wytłumaczenie czemu dostałem warna.

#edit to było słowo ,, zaje biście" (chociaż teraz nie dawajcie warna). Uważam, że jest to lekka przesada i czekałbym na jakieś wyjaśnienia. To słowo raczej nie zaliczamy to przekleństw.

Edytowane przez Doman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Teraz, BoobSON napisał:

Nie jest może do końca zaliczane do przekleństw, ale do wulgaryzmów jak najbardziej ;)

Osobiście uważam, że szukasz dziury w całym. Samo słowo oznacza stan, a nie wulgaryzm. Tak ja to rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie sadzicie, ze to jest smieszne? To wszystko co teraz sie dzieje. Za niedlugo zostana tylko moderatorzy oraz administracja wyzsza na FORUM, z dnia na dzien coraz wiecej osob lapie warny, bo regulamin, nie lepiej skonczyc ta cala szopke wrocic do dawniejszych czasow gdzie wszystko bylo ok?. Drobne przewinienie, zle ocenzurowanie - +1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 minutę temu, BoobSON napisał:

@Challenger2 w takim razie po co wogóle regulamin? Niech każdy robi co chce. Regulamin jednak powstał w określonym celu.

Pisze post pod postem, gdyz opcja Edytuj nie dziala.

To juz nie chodzi o regulamin, ale o to co sie wyczynia, rozumiem kazda funkcja/ranga ma swoj wytoczony regulamin ktorego powinna przestrzegac, ale czy wlasnie o to chodzi w tym regulaminie? Czasami za ocenzurowane slowo ktos potrafi dostac warna "Bo wulgaryzm". Wywoluje to tylko niepotrzebne konflikty oraz emocje nad ktorymi "NIEKTORZY" nie potrafia zapanowac, a po otrzezwieniu +8? Kazdy jest czlowiekiem, kazdemu zdarzy sie raz napisac wulgarne slowo, oraz zapomnianie ocenzurowania go, ale to go nie powinno skreslac, ani karac bardziej sklanialbym sie ku temu by warnowac osoby ktore nadminnie wulgaja chociazby na SB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...