Skocz do zawartości
Lemon_Haze

[ZAAKCEPTOWANE]podanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Lemon

Wiek:18 lat

Doświadczenie:brak

Znajomość AMXX:2

Staż w CS-sie:od 4 do 5 lat

Steam / NonSteam:brak

Dlaczego Ty:jestem aktywny codziennie po pare godzin minimum 1, bardzo szybko sie ucze ,  pomagam graczom,  czasem brak admow na serwie i graja aimerzy itp.  dobre kontakty z graczami , kulturka jest czasem poniesie ale jako "admin"dawal bym przyklad.

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:2h i wiecej

Kontakt:Messenger

Link do GameTracker'a:https://www.gametracker.com/player/LemON/80.72.40.110:27027/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No jako tako podanie nie przekonuje komplatnie aby dac ci TAK, bo wogóle nie masz doświadczenia, nie ogarniasz również AMXX i nawet nie masz steam ale wiadomo że to nie wchodzi w grę. Pomimo tego jestem skłonny i tak dać ci TAK, ponieważ z tego co widze dużo czasu poświęcasz serwerowi i możesz przez to dużo pomóc dla serwera. Co do również doświadczenia to napewno nabierzesz wprawy ;).

+staż

+wiek

+czas online na serwerze

-doświadczenie

-znajomość AMXX

-steam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem za okresem próbnym, mogę Cię wtedy poduczyć trochę jak byś czegoś nie wiedział. 

+ za wiek

+ za chęci

+ za aktywność

- steam

- znajomość amx

- doświadczenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ten gracz jak gralem zawsze gdy nie bylo adminow pod koniec rundy strzelal rakieta na respa przeciwnika i przewaznie ktos ginal. Jednak gdyby dostał admina to pewnie by sie to zmieniło wiec  jestem za okresem próbnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...