Skocz do zawartości
piston

[ZAMKNIĘTY]Problem z hltv

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam takie Pytanie czemu nie może być normalnie nagrywanie wszystkich map hltv na 400 lepiej jest to  niz wchodzić na spect  i nagrywć nap... dzisiaj gracze co graja czesto i mieli robione ssy ala(czyst) byli odpalenie na wh nie miałem mozliwosc  nagrywać by mysłałem ze jest hltvi bo kotś pisał na servie że jest wlaczone juz ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


59 minut temu, piston napisał:

Witam mam takie Pytanie czemu nie może być normalnie nagrywanie wszystkich map hltv na 400 lepiej jest to  niz wchodzić na spect  i nagrywć nap... dzisiaj gracze co graja czesto i mieli robione ssy ala(czyst) byli odpalenie na wh nie miałem mozliwosc  nagrywać by mysłałem ze jest hltvi bo kotś pisał na servie że jest wlaczone juz ...

Mógłbyś napisać wyraźniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Godzinę temu, piston napisał:

nie miałem mozliwosc  nagrywać by mysłałem ze jest hltvi bo kotś pisał na servie że jest wlaczone juz ...

Piszesz zupełnie nie po polsku. To zdanie w ogóle nie ma sensu i ciężko coś z niego wywnioskować.
Pamiętaj tylko, że na serwerze można łatwo sprawdzić czy HLTV jest, czy też nie. Po Twojej wypowiedzi śmiem twierdzić, że nie bardzo wiesz jak....

Wciskasz TAB i patrzysz... (czerwonym prostokątem zaznaczyłam gdzie)....

20170430204234_1.jpg

 

Następnym razem spójrz dokładnie, jeżeli nie będzie HLTV to wchodzisz na spec i kręcisz gracza, który według Ciebie jest odpalony. Możesz też dać znać pisząc na shoutboxie lub temat w odpowiednim dziale z prośbą o włączenie HLTV na serwerze. Na czas teraźniejszy jest włączone i nagrywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...