Skocz do zawartości

[ZAMKNIĘTY]Plugin na ex_interp nie działa poprawnie....


4 A.M.

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio bawiłem się cfg, nie uwzględniłem "ratów" i po wejściu na serwer ex_interp, cl_cmdrate, cl_updaterate nie są wymuszane poprawnie...

cl_updaterate = ex_interp   -   max wartość to 102 na minimalnej zaś skacze obraz przy strzelaniu, a 2 osoba widzi nas że mamy lagi / klatki modelu

cl_cmdrate mogę nawet 500 ustawić

Jak równe szanse, w pewnych kwestiach, to równe szanse.... te wartości powinno wymuszać z czego 2 ostatnie, zwłaszcza updaterate wpływa na wartość exinterp

ex 0.01

cmd 101

update 101

Taka uwaga z mej strony.

 

Edytowane przez 4 A.M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem dać SS z gry z konsoli ale robi czarny ekran...

Nie mam innego programu do robienia zdjęć.

Pewnie plugin z dd2#1 powinien działać poprawnie lub z dd2+dm

PS. Nie wiem ja działa na nosteam (tam mają więcej opcji pod rat'y), mam steam i piszę co widzę, rate zawsze te same 25000

Edytowane przez 4 A.M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plugin już od dawna nie działa mi wyrzuca caly czas cos takiego w consoli (nie mam zaznaczonego confingu tylko do odczytu)


Server tried to send invalid command:"rate 25000
"
Server tried to send invalid command:"ex_interp 0.01
"
Server tried to send invalid command:"rate 25000

 

Poza to wymuszanie wartości jest tylko takie umowne (taka prawda) wystarczy wpisac inne ustawić tylko do odczytu i nic serwer nie zrobi.Poza tym rate już dawo powinno być zmienione na 100000

 

na DM to samo jest 

a btw. darmowy VIP na DM tez nie działa 

Edytowane przez FPS_761
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

@FPS_761 Przeszkadza niezmiernie brak tego pluginu na serverze

@Inte Tillgänglig Danke:* Da radę coś zaradzić w tej kwestii ?

Nie tylko mi to wadzi, wiele osób na steam narzeka na to że nie ma force ex_interp .01

Edytowane przez 5g_KoLoS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był plugin - było źle, wyrzuciłam - jest źle. Weź tu dogódź.
Owszem, mogę wgrać inny, ale moim zdaniem i tak zawsze znajdzie się osoba, która powie, że interp źle działa, więc może zostawimy tak jak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jakiś czas zaglądam do Madzi na serwer gdy był plugin sprawował sie bardzo dobrze jestem za tym aby go zwyczajnie przywrócić ponieważ nie zauważyłem żeby sprawiał jakieś kłopoty. Pozdrawia sezonowy gracz :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy plugin został wgrany. Wymusza na 100% poprawny interp, celowo dałam sobie 0.1 by sprawdzić i normalnie wymusiło na 0.01. Teraz wszyscy powinni mieć główki, więc proszę nie narzekać. :P

 
Z tego miejsca bardzo chciałabym podziękować Naszemu graczowi @klqs, który podjął się zadania i własnymi siłami napisał dla serwera owy plugin. :)
Dziękuję w swoim jak i w imieniu wszystkich graczy i Adminów. :)

 

Temat zostawiam jeszcze otwarty w razie wu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...