Skocz do zawartości

[POZYTYWNE]Ban za wh 400 lv


Parnik#2

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: Parnik

Godzina, data zdarzenia:14 lipca 17.10

Mapa:de_zima

STEAM_ID / IP:31.0.127.135

Uzasadnienie: Dostałem bana za walhacka na którym po pierwsze nie gram pod drugie gram klasą premium więc jaki jest sens wydawać pieniądze a pózniej granie na hackach po trzecie i ostatnie skoro już było podejrzenie że gram na wh dlaczego nie dostałem screnów tylko odrazu ban za wh na zawsze i tyle . Proszę o szybkie rozpatrzenie sprawy i pomoc w odzyskaniu prawa do gry i mojej klasy premium . Pozdrawiam i z góry dziękuje .Cod Mod 400 lv jak coś :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www98.zippyshare.com/v/QuVzqGIa/file.html

9:47 - Celownikiem po modelu, wiedział, że gracz wyjdzie zza ściany?

9:52 - Zauważył gracza, który jest na niewidce co z takiej odległości jest ciężkie ( był w niego wcelowany zanim wyszedł zza ściany )

10:04 - Dziwna akcja, strzelił prosto w model, po czym mierzył w gracza przez ścianę

10:10 - Był wcelowany zanim gracz wyszedł zza skrzynki ( oczywiście mógł zobaczyć go wcześniej.. )

10:11 - Gracz nie widzi wroga lecz skanuje modelowo przez skrzynkę, przypadek?

Demko krótkie ale myślę, że wystarczające :/

Dla jasności: Ss'y często nie wychodzą tak, jak byśmy chcieli, więc wolałam nagrać demko :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9;47 Tak troszkę po modelu dodatkowo cofnął się chyba z nadzieją, że zaraz zza ściany pojawi się przeciwnik +B.

9;52  Gracza można było dość łatwo dostrzec, ponieważ odległość nie była jakaś kolosalna. Nie widzę tutaj żadnego wcelowania -B.

10;04 Jak dla mnie zwykłe sprawdzenie miejscówki, dodatkowo podczas mierzenia dostrzegł on plecy przeciwnika, więc logicznie było to, że wyczekał na gracza -B.

10;10 Żadnego wcelowania tutaj nie widzę -B.

10;11 Jeżeli chodzi o tego gracza po prawej stronie to powiem tylko tyle, że ten strzał to był zwykłym  przypadkiem, ponieważ  wcześniej dostrzegł on tego przeciwnika. Można powiedzieć, że był to taki odruch -B.

Jest jedna podejrzana, ale to zdecydowanie za mało na bana.

@Malutka_22 Następnym razem postaraj się nakręcić dłuższe demko.

UB

 

 

 

Edytowane przez :.Aureox:.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...