Skocz do zawartości

[POZYTYWNE]Proszę o odbanowanie


Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: [TeamBGM] TheFlorin

Godzina, data zdarzenia: 11:20:01 - 26.07.2017 

Mapa:  de_dust2

STEAM_ID / IP: 'STEAM_0:4:1616455518'

Uzasadnienie:Dostałem bana za to że buguje niby skrzynki skoro ja tego nie umiem i mówili że to naprawili :) Gram na 2 koncie bo doszedłem to TeamBGM więc mam skiny z tamtego konta :) Na tamtym koniec miałem dobre skiny które podostawałem od różnych osób które znam i szanuje. Proszę o odbanowanie, ponieważ ja nic nie zrobiłem :) 

Pozdrawiam :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem osobą, która cię banowała i nie możliwym jest że 2 tygodnie po resecie masz legendarne skiny do wszystkich broni + Kose jest wiele wiele więcej osób, które posiadają wszystkie skiny jako gracz [TeamBGM] automatycznie stajesz się podejrzanym o bugowanie case iż to ten "Klan" że tak to ujmę wprowadzał chaos i zamęt na serwerze ze skrzynkami i skinami tyle z mojej strony + jak możesz to podaj stary Nick 

/eddit 

od razu po resecie Rynek ani komenda /zamień nie były zablokowane więc można było bugować na chwilę obecną już nie da się bugować iż są po blokowane te komendy. 

Edytowane przez Bacior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@[TeamBGM] TheFlorin Powiem Ci tak ja nie decyduję czy ty dostaniesz UB czy Nie dla mnie każdy gracz z nicku [TeamBGM] jest podejrzany o kopiowanie iż każdy z tego Klanu ma Legendarne skiny czy kosy najbardziej mnie dziwi w jaki sposób 10 kos na serwerze w 2 tygodnie. Gdy was nie było mówię o [TeamBGM] wszystko było cacy 3 kosy na serwerze na 20 tysięcy graczy a jak wy się pojawiliście to nagle wszyscy mieli po 10 kos po 20 takich samych skinów po prostu brak słów decyzja należy do was. 

 

@:.Aureox:. @happy #URLOP @Bezzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bacior To też ci coś powiem ja jestem w tym "Klanie" od dziś grałem jedną mapę de_eldorado było wszystko dobrze :) Potem zagrałem na mapie de_dust2 a tu ban. Powiem ci tak nigdy nie kopiowałem skrzynek i nigdy tego nie bd robił bo po prostu tego nie umiem. Nie wiedziałem o takich problemach [TeamBGM] na ci przysięgam że od dziś jestem w tym klanie. Jeżeli można to byś pogadał z kimś kto mógłby mnie odbanować bo ja nic nie robię złego poprostu gram :/ Na tamtym koncie miałem staty 987 - 873 chyba więc to nie jest duża różnica. :) Więc proszę cię pogadaj z kimś kto może mnie odbanować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...