Skocz do zawartości
Ani !

[ZAAKCEPTOWANE]podanie Ani !

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór podania:
Nick: Ani !
Wiek: 23
Doświadczenie (w byciu adminem): byłem na kilku serwerach parę lat temu. Wiem o co chodzi.
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 8
Staż w CS-sie: ponad 10 lat
Steam / NonSteam: STEAM_0:0:22284644
Dlaczego Ty: Tak właściwie, to zostało mi to zasugerowane. Nie czuję wielkiej potrzeby, ale doszły mnie słuchy, że przez okres wakacyjny jest mało adminów, dlatego postanowiłem pomóc, na tyle, na ile będę mógł. Staż długi, więc pojęcie mam. Bardzo często piszę na u@ albo na steam, że coś jest nie tak, zazwyczaj się nie mylę. Zdaję sobię sprawę z tego, że nie spełniam wszystkich wymogów, ale myślę, że na te 2 tygodnie, żeby pomóc, możecie zaryzykować.
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: zależy, czasem godzina, czasem 5 a czasem wcale.
Kontakt: przez steam
Link do GameTracker'a: https://cache.gametracker.com/player/Ani !/80.72.43.106:27027/
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na TAK.
Adminów jak na lekarstwo a dodatkowe łapki do pomocy zawsze spoko :D Aktywny,KULTURALNY, ogarnięty gracz, nie "pyskuje" i nie wdaje się w niepotrzebne dyskusje z innymi graczami, często zgłasza na u@ jak i na steam i trzeba przyznać, że oko ma dobre ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A no coś tam się grało na #2 też:) i na ffa chyba też, tylko slabo z frekwencja było i się przeniosłem na #1:)

 

Nie spodziewałem się samych pozytywnych odpowiedzi, dzięki Wam!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...