Skocz do zawartości

[ZAAKCEPTOWANE]Centurion by Admin :P


Rekomendowane odpowiedzi

 Nick: Centurion                                               

 Wiek:22

Doświadczenie (w byciu adminem): Bylem adminem na innej sieci oczywiście bylem admine i tutaj 

Znajomość AMXX (W skali 1-10) : 5/6 

Staż w CS-sie: około 6 lat 

Steam / NonSteam:Ns

Dlaczego Ty:Wróciłem do gry wiec wracam na mój ulubiony serwer a tu patrze tylko 3 adminów często gram w nocy lub wieczorami a tu latają na cmd  lub po txt wiec znam adminów i wiem ze maja prace zycie prywatne wiec nie moga caly czas siedzie na serwie a chce żeby grało sie jak najlepiej 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 2 godziny ale czasami sie zdarzy duzo wiecej :)

Kontakt: Pw

Link do GameTracker'a https://www.gametracker.com/server_info/80.72.40.110:27027/top_players/?query=Centurion
 

                                                                                                                     Ps. godziny rosną cały czas 
                                                                                                                    czekam na wypowiedz adminów jak i graczy   
@ChudyMax

@*A*N*I*M*A*L*M*O*R*D*

Edytowane przez Centurion
1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak.

Znam cię chyba że 2 lata zawsze sie dogadywalismy fajnie sie z Tb gra, admini potrzebni bo coraz więcej chamstwa na serverze .Byłeś tu adminem adminem utrata przez brak aktywności ale rozumiem cię bo sam mam mało czasu na grę.Znasz amx.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...