Skocz do zawartości
Liverpoolczyk123

[ODRZUCONE][odd2] Liverpoolczyk

Rekomendowane odpowiedzi

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Multi-Head.pl
[AMXBans] Powod: 'resp'
[AMXBans] Dlugosc bana: '30 minut'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_2:0:1634825589'
[AMXBans] Twoje IP: '83.8.190.107'
[AMXBans] ===============================================
[CSXGuard] MOTD: Blocked
'Liverpoolczyk' dostal bana na '30 minut'.
 Pow

Twój nick podczas gry: Liverpoolczyk

Godzina, data zdarzenia: 19:50

Mapa: dd2

STEAM_ID / IP:

[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_2:0:1634825589'
[AMXBans] Twoje IP: '83.8.190.107'

Uzasadnienie:

dostałęm bana na 30 minut za respa. komedia, banującego ładnie ryra już wkurw na grę skoro miejsce przed trupem jest dla niego respem. a jeśli miałeś drogi kolego/koleżanko uwagi do pierwszych 30 sekund to zważ, że CT zraszowało środek i nie dało się wyjść dalej niż przed anarchię dlatego najrozsądniej jest się przegrupować i iśc na b. przez respa, bo nie ma innej bezpiecznej drogi, wyobraź sobie. normalnie olałbym ale:

-admin banuje jak leci, kto się nawinie w danej sekundzie to dostaje banicję, nie zależnie od tego czy robi cofkę na a/b, nie ważne czy był chwilę afk.

- to już druga moja banicja za to i drugi raz za to, że robiłem cofkę na b po około 40 sekundach rundy. jak chcecie i macie hltv bo nie zwróciłem uwagi, to mogę wam nawet demka powycinać gdzie wyraźnie widać iż cofam przez respa na drugi bs ale po co czekać jak sytuacja się rozwinie, banicja od razu bo akurat widzę, że znajduje się na respie po 1:30.

 

cyrk na kółkach. wnoszę o jakieś ostrzeżenie dla tego dzisiejszego delikwenta bo amx klikać potrafi byle szczawik ale czucie gry ma tylko niewielu a to odróżnia adminów od dobrych adminów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 godzinę temu, Liverpoolczyk123 napisał:

-admin banuje jak leci, kto się nawinie w danej sekundzie to dostaje banicję, nie zależnie od tego czy robi cofkę na a/b, nie ważne czy był chwilę afk.

Dowody poproszę. Zwłaszcza że o respa są zarzuty do adminów ale o to że nie banują za respa (bo zgłoszenia często są naciągane).

Akurat szukałem czegoś innego więc macie link do dema.
Demo: http://d1.hltv.org.pl/srv23577/HLTV-1710251939-de_dust2.dem.zip  runda z banem zaczyna się od 15:30 (jakoś tak) i Ty oraz Ross Pierr jako jedyni mieliście problem z na respie. Reszta teamu (w tym paka) wbijała A przez galę i długą.

@Meduska zapraszam.

1 godzinę temu, Liverpoolczyk123 napisał:

to już druga moja banicja za to

Zasady respa są jasne 1:30 i zmykamy stamtąd. Niestety za opieszałość (zwłaszcza notoryczną) nagradzamy banami. Oczywiście są sytuacje, w których resp jest koniecznością ale w takich przypadkach nie są wyciągane konsekwencje.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


http://d1.hltv.org.pl/srv23577/HLTV-1710251939-de_dust2.dem.zip

OD 15:30 Macie Całą Akcje

Jak Dla Mnie Bany Poszły Słusznie Tylko Wy Zostaliście Dumnie Broniąc Respa Gdy Koledzy Zdobywali BS Co I Tak Zostało Już Napisane ;/

Druga Sprawa Jest Taka Że Granice Respa Opuściłeś Grubo Po Czasie W Jakim Masz To Zrobić

A Trzecia że masz je tutaj na naszym cudownym forum

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


obejrzałem demo i nadal podtrzymuję swoje zdanie. poszło info na mikro, że CT raszuje środek więc nie pchałem się w stronę anarchii dalej zwłaszcza że widziałem że reszta przede mną stoi lub zaczyna się cofać. zacząłem skanować skrzynie przy respie no bo jak poszedł rasz to mogli przecież dobiec aż tutaj. dlatego kiedy minęło 1:30 biegłem w stronę b. nie dlatego, że mi się nie  chciało albo kampiłem tylko dlatego że myślę kreatywnie i zapobiegawczo. poszedłem na około zamiast skrótem bo nikogo z naszych tam nie było więc spodziewałem się że ktoś może zraszować i jak widać sekundy później wyszedł jeden zawodnik z trupa więc się z nim strzelałem.

 

więc dalej twierdzę iż ban w moją stronę skierowany został bezpodstawnie i należy się minimum jakieś ostrzeżenie, przytemperowanie gracza. admin nie wyczuł sytuacji i poleciał banicją bo tak mu się przypomniało, że trzeba banować respowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pozwól, że się wtrącę :) Byłam akurat na serwerze i specjalnie siedziałam na spec bo TT od kilku rund miało spore problemy z opuszczeniem respa o czasie więc zeszłam tego przypilnować. Owszem CT zraszowało ale TT'ki szybko opanowali sytuacje i pobiegli plantować pakę na A tylko Ty z kolegą absolutnie się nie spieszyłeś żeby owego respa opuścić. Jakiego raszu od B Ty się tam spodziewałeś pod koniec rundy kiedy paka już dawno na A była? Dobrze widziałeś na radarze, że reszta z paką pobiegła planować tylko zostałeś żeby powybijać tych co ewentualnie już plecy będą robić :) Upominałam pół mapy do ilu jest resp i mimo raszu z jednej lub drugiej strony śmiało da się przed czasem opuścić jego granice. Bana sama miałam Ci wlepić, kolega mnie tylko wyprzedził i ban był jak najbardziej słuszny. I tak na sporo przymknęliśmy oko bo będąc wcześniej w CT kilka razy nie raczyłeś ruszyć się do paki za co również mogłeś dostać bana. My jesteśmy bardzo cierpliwi, upominamy po kilkanaście razy zamiast dać bana tyle, że DO CZASU ;)

Mam nadzieje, że ten ban nauczy Cię wychodzenia z respa o przyzwoitym czasie a więcej takich sytuacji nie będzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...