Skocz do zawartości
stallioN

Skarga na admina "Biegam po sniegu"

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór skargi (data i godzina): 27.12.2015r godz.ok: 12:55

 

 

Nick admina/gracza, który zawinił: Biegam po sniegu

 

 

Dowody: http://speedy.sh/WBTdP/biegam.dem

 

 

Świadkowie: Myślę, że demko wystarczy.

 

 

Uzasadnienie: Zła postawa admina mianowcie:

 

 

 

Po pierwsze notoryczne przekleństwa "kurwa" "jebany" "chuj"  podkreślam notoryczne z dużą częstotliwością jak dednie. Rozumiem raz-dwa każdemu sie może wyrwać, w koncu admin też człowiek ale on już przekracza w tym temacie pewną normę. Taki przykład daje innym graczom...

 

 

 

Po  drugie bluzgi/obrazy innych graczy "pysk gównie" "ścisnij tam jape" "japa minusie" itp.

 

Nie ma na niego skarg pewnie dużo, bo on to mówi a nie piszę. HLTV nie nagrywa rozmów przez mikrofon dlatego ludzie nie wstawiają skarg bo nie mają po prostu na to dowodów...  jest ciągle bezkarny i nie ma na niego żadnych dowodów, aż do tej chwili. 

 

 

 

Po trzecie olewa pytania/prośby graczy przykład: dzisiaj dał mi kicka, powód "obraza" wiec pytam w jaki sposób Cie obraziłem a on miał mnie kompletnie w dupie grał sobie nabijał fragi... ładne zachowanie jak na admina przystało...  pytałem go 5-7 razy a on nawet słowa nie nie napisał ani nie powiedział w tym temacie... 

 

 

 

 

 

Sądząc po jego zachowaniu na serwerze to nie jest długo adminem. Proszę abyście jakoś zareagowali na jego "wybryki" delikatnie mówiąc. Psuję atmosfere na serwerze i reputacje jego jak i całej sieci co jest karygodne... i pewnie będzie tak nadal, no chyba, że jakoś zareagujecie na co gorąco licze.

 

 

 

 

 

Dziękuje za wysłuchanie i proszę i gruntowne rozpatrzenie mojej skargi. Pozdrawiam!

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dostales kicka, bo notorycznie mnie wyzywales, nie wyzywam nikogo, powiedzialem zebys zie opamietal, a nie scisnal jape ;)

 

Zapraszam do wypowiedzi swiadka @@KirG

 

 

Ku*wa czasem rzuce, ale od je*anych i ch*jow nikogo nie wyzywam ;) Tobie odebrali admina za Twoje glupstwa, to mi chcesz na zlosc zrobic? Skarga za KICKA? Haha zalosne

 

 

 

jak ja psuje atmosfere, to ty ja delikatnie mowiac ROZPIER**LASZ

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


co ja moge jako jeden świadek ale owszem dostałes tylko kicka za obraze po czym notorycznie prowokowales admina z 2 innymi typami no ale co na mic udowodnisz ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


"Dostales kicka, bo notorycznie mnie wyzywales" 

 

 

 

Proszę o przedstawienie dowodów jak Cie wyzywałem. Znając Cie to ich nie bedzie... tylko będzie nie mam ich bo nie mówiłeś to przez mikro a HLTV tego nie zapisuje. Skoro Cie notorycznie wyzywałem to dalczego nie dostałem bana przynajmniej na 3h? Myślisz, że jestem taki głupi i  wyzywałbym Cie skoro wiedziałem, że jesteś adminem. Gdybym dostał na DD2/INF bana to nie mógłbym grać na żadnym serwerze multi-head.

 

 

 

" powiedzialem zebys zie opamietal, a nie scisnal jape " 

 

 

 

Powiedziałeś "Zamknij dupę bo juz mnie wkurwiasz" co dokładnie słychać na demku.

 

 

 

"Tobie odebrali admina za Twoje glupstwa, to mi chcesz na zlosc zrobic? Skarga za KICKA? Haha zalosne"

 

 

 

Miałem admina na zombie i nikt mi admina nie odebrał tylko sam zrezygnowałem z braku czasu co mogą potwierdzić opiekunowie Guyver oraz Sebakiller. Skarga nie jest za kicka, lecz za Twoja postawę na serwerze do innych graczy.

 

 

 

Żadne słowo które napisałeś w tym poście nie jest prawdą. 

 

 

 

 

 

KiRG

 

 "prowokowales admina z 2 innymi typami no ale co na mic udowodnisz ?"

 

 

 

Tak proszę o jasne dowody na to jak prowokowałem admina.

 

A po drugie co to w ogóle znaczy prowokowałeś admina? Jeśli admin daje się prowokować i sypie takimi tekstami jak sypie to sie chyba na admina nie nadaje? Jeżeli nie potrafi zapanować nad nerwami.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Nagrales sama koncowke pajacu i kozak jestes.

 

 

Wrzucales mi chwile wczesniej, ale sie wyprzesz

 

 

Moze i mi nerwy puscily, ale to chyba nic dziwnego, po 10 minutach obelg ;]

 

 

Za takie zachowanie jak dla mnie powinieneś zostać ukarany.Co do Stalliona to był u mnie adminem na zombi modzie i sam z niego zrezygnowal więc nie pisz głupot i nie wymyślaj bajek ok ??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Biegam po śniegu... Nie wyzywaj graczy... Na demku jest

 

udowodnione iż wyzywasz graczy i do nich notorycznie przeklinasz.

 

Jeżeli nie masz dowodów to się nie wypowiadaj i nie róbcie spamu.

 

Jest to bez sens. Wyzywasz graczy to jest skarga a  nie za "KICKA" 

 

I widać twoją postawę po tym jak na forum się wypierasz i już cię nerwy

 

puszczają a co dopiero na grze gdy padniesz...

 

Jeżeli pisałeś że jesteś kulturalny w swoim podaniu na admina

 

to kłamałeś...

 

Admin powinien dostać ostrzeżenie lub od razu degradacje. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dodam jeszcze że gdyby u mnie na zombi modzie zaszła taka sytuacja jak z adminem biegam po sniegu odrazu zostałby on zdegradowany.Ty jako admin masz dawać przykład innym.Jak dla mnie ukaranie nic nie da.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Nagrales sama koncowke pajacu i kozak jestes.

 

 

Wrzucales mi chwile wczesniej, ale sie wyprzesz

 

 

Moze i mi nerwy puscily, ale to chyba nic dziwnego, po 10 minutach obelg ;]

 

 

( wiem, że nie jest to wypowiedz w moim temacie ) 

 

 

 

Takie słowa do gracza serio? Moim zdaniem powinieneś zostać ukarany mówisz że puściły Ci nerwy okey, ale admin powinien zachować spokój i ogarnąc sytuacje na serwie. 

 

 

 

To tyle z mojej strony :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Biegam po sniegu

 

 

 

Pokazałeś swoją kulturę, dobre wychowanie i dałeś wzór innym graczom na forum jak i serwerze. O oszustwie administracji już nie wspomne.

 

 

 

Nawet jak tym razem nie zabiorą Ci admina (tylko dadzą upomnienie) to nie widze Twojej kariery na multi-head, zresztą na innej szanującej sobie  kulture i dobro graczy  sieci też. 

 

 

 

Jesteś ode mnie starszy o 2 lata ja 19 lat Ty 21 lat, ale w dzisiejszym dniu zachowałeś się na poziomie gimnazjum a nie dorosłego człowieka, admina dodatkowo.

 

 

 

Przemyśl sobie to  i pomyśl czy dasz tej sieci i serwerowi coś wartościowego.

 

 

 

 

 

Piszesz

 

 

 

"Wrzucales mi chwile wczesniej, ale sie wyprzesz

 

 

Moze i mi nerwy puscily, ale to chyba nic dziwnego, po 10 minutach obelg ;]"

 

 

 

 10 minut na Ciebie wrzucałem i dostałem tylko kicka? 

 

Ty widzisz i rozumiesz co piszesz w ogole?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja nic do ukrycia nie mam proszę bardzo.

 

 

 

Możemy tą rozmowe przenieś na PRIV szkoda forum na takie śmiecie i bezsensowny spam. 

 

 

 

Co miałeś pokazać to pokazałeś to powinno dać górze do zrozumienia jakim jesteś wzorem do naśladowania.

 

 

 

Było mi miło.

 

 

 

Dziękuje Ci.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


na pw urazy nie chowam, bo pale przegiales :)

 

 

 

i jakie kurde grozby, co kolega sie znalazl? tez mu zrobie taki psikus, jak on mi :) zadne grozby, stwierdzilem, ze sie odwdziecze, Tys grozby widzial :)

 

 

 

grozba to by byla jak bym napisal "za*bie cie ty lysy w*ju" albo cos w ten desen, takze pozdrawiam panow kolegow :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie wiem czy to wiesz, ale PW jest od pisania prywatnego i nie podlega pod bana itp.

 

 

 

Nie wierze, że masz 21 lat. Nie znam żadnego 21 faceta, który by sie tak bezmyślnie zachował tak jak Ty dzisiaj.

 

 

 

Podejrzewam, że zdj kogoś innego wstawiłeś a lata sobie po prostu wpisałeś jakie Ci pasowały.

 

 

 

Nie sugeruję Ci abyś podał linka do fejsa w celu potwierdzenia danych bo pewnie powiesz, że FB jest dla dzieci i się w to nie bawisz...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Twoja pewność siebie drogi adminie jest żenująca.

 

Może kara nauczy Cie, że admin ma dawać przykład, a nie zniżać się do poziomu zerowego.

 

 

 

Admin odebrany na okres tygodnia.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...