Skocz do zawartości
inZanity

[ZAMKNIĘTY]sunn-kiedy zrobisz coś z fleszami?

Rekomendowane odpowiedzi

Temat poruszany jeszcze przed powstaniem sieci, dobra antyflash odpada, bo sie spłakaliście ze za latwo bedzie, przeciez jest juz latwo bo to d2 ; czyli najlatwiejsza mapa w grze. Niech wam bedzie.

Ale wkurza mnie to, ze dostaje tzw deadly flash, czyli wbijam na luzaku, a tu, kinder surprise, mleko na ryj na 10sekund od swojego. Oczywiscie, to oznacza smierc, bo juz nie ma ucieczki, skoro jest konfrontacja z przeciwnkiem.

Co z tym co rzucil? No nic, pisze na u@, a wy totalna olewka, do ciebie czarna pisze, jak ty dostaniesz to od razu piszczesz, a jak zwykly gracz to olewka " no bo ja (admin) nie dostalem to co mnie obchodzi gracz"

Nie ma nic z "przypadku" nt rzucenia flash na tm. Jest to po prostu brak umiejetnosci rzucania granatow.

Sunn, ogarnij kare za tm flash, nie zadne 100$ co napisales w temacie w lutym(?), tylko ostro 500 $, to sie naucza, bo wasze mowienie" kick/ban" to tylko w teoretyce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ech, wczoraj napisałem tu elaborat... Ale zdaje mi się że się nie wysłał:

W dniu 22.12.2017 o 17:16, inZanity napisał:

antyflash odpada, bo sie spłakaliście ze za latwo bedzie

Bo tak będzie i sam o tym wiesz.

W dniu 22.12.2017 o 17:16, inZanity napisał:

Ale wkurza mnie to, ze dostaje tzw deadly flash, czyli wbijam na luzaku, a tu, kinder surprise, mleko na ryj na 10sekund od swojego

Wszystkich wkurza.

W dniu 22.12.2017 o 17:16, inZanity napisał:

Co z tym co rzucil?

Jeśli rzuca specjalnie - kick/ban. Tak samo jak wbijasz trupa i zza pleców dostajesz fb bo widział że wchodzisz ale i tak rzucił.
Jeśli przypadek no to... Ciężko karać osobę X za to że jak rzucał flesza to ktoś go popchnął albo wszedł pod celownik i fb zamiast do trupa poleciał do góry i oślepił wszystkich na b.

W dniu 22.12.2017 o 17:16, inZanity napisał:

bo wasze mowienie" kick/ban" to tylko w teoretyce.

Bo dla Was KAŻDE oślepienie powinno skutkować banem. Przy 32 osobach zawsze jest ryzyko że się kogoś oślepi - mi też się zdarza.

W dniu 22.12.2017 o 17:16, inZanity napisał:

ogarnij kare za tm flash, nie zadne 100$ co napisales w temacie w lutym(?), tylko ostro 500 $

A co w sytuacji kiedy wybiegamy celowo się fleszując? Też dostaniemy karę. Rasz z podwójnym ryzykiem: utnie nam kasę + możemy zginąć nie zabijając nikogo. Jak się ma vip to to nie zaboli ale bez VIPa to już średnio..

EDIT:

@inZanity a jednak zdecydowaliśmy się na inne rozwiązanie w ramach testu i póki co o dziwo chyba 99% graczy go nie zauważyło... xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W dniu 29.12.2017 o 19:04, Mały MeKinToSz napisał:

będzie się ciężko grało jak wszyscy się dowiedzą ze oślepianie swoich jest teraz całkiem spoko bo ułatwia gre Ooo

Hurr durr... :D Rozmawialiśmy już o tym ale powtórzę to tutaj żeby wszyscy widzieli: Plugin jest wgrany na próbę, jak się zacznie patologia to natychmiast zostanie wyłączony. 

Plugin ma zapobiegać przypadkowym fleszom ale wykorzystywanie tego jako przewagę nad przeciwnikiem nie jest przez nas pożądane. Jak to się mówi - od dobrobytu się w tyłkach poprzewraca. Mam nadzieję, że tak się nie stanie w przypadku naszego serwera :) Wolę się męczyć z fleszami niż z taktykami typu "20 fleszy i wjeżdżamy na pełnej".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...