Skocz do zawartości
Ehho

[ODRZUCONE]Świeżak

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: EhHO

Wiek: 20 

Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: Brak, ale mam ludzi co pomogą.

Posiadasz mikrofon?: Tak posiadam.

Dlaczego własnie Ty?: Zawsze mam problem z tym pytaniem. Myślę że jestem przyjazny, ograniczam konflikty do zera, łapie szybko, wiec wszelkie braki nadrobię no i trzeba próbować co nie??  często dostają moderatora ludzie którzy już byli  już a moim zdaniem świeża krew się przyda. Myślę ze można mi zaufać, lubię pomagać  nie unikam tego jak ktoś potrzebuje pomocy. Zawsze jeśli ktoś coś nie pasuje możne napisać to zmienię to lub nauczę się. Nie wiem co napisać więcej, okaże się jaki jestem  jak dostane sprawdzicie mnie zawsze może być degradacja nie boje się choć szczerze myślę od pewnego czasu i tej posadzie. Wiec czekam na wypowiedzi choć wątpię. 

Staż na sieci: Malutki ale jest. 

Co wprowadzisz na naszego Ts?  Ład i porządek. I będę pomagać jak tylko będę mógł.

Czy byłeś banowany wcześniej na serwerze? (jeśli tak to za co):  Ja ????? Nie, ja grzeczny.

Edytowane przez Ehho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wiem dobrze na co Cię stać.Osoba, która jest zawsze dobrym przykładem Oazy spokoju. Miałeś tam jakieś problemy jako Administrator serwera DD2, ale jak dla mnie liczy się to co jest teraz :)

Nie widzę żadnych przeciwwskazań - masz mój głos, powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Miałem okazję z tobą porozmawiać i wydajesz się bardzo pozytywną osobą, jednak nie jestem pewny czy nie zlekceważysz potem tej funkcji. Jesteś aktywny i komunikatywny, ale według mnie jeszcze troszeczkę Ci brakuje do pozostałych kandydatów. Tak czy inaczej powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tutaj sytuacja jest podobna co do mikusa. Inni kandydaci sa po prostu lepsi jesli chodzi o staz jak i zaufanie. Oczywiscie Ehho z toba bym normalnie wspolpracowal bo mielismy okazje pograc razem oraz troche pogadac wiec wiem z kim mam do czynienia lecz tak jak pisalem wyzej, inni kandydaci sa po prostu lepsi na ta chwile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...