Skocz do zawartości
Agent 007.

[ODRZUCONE]odwolanie od ab

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry:007

Godzina, data zdarzenia:13.01.2018 - 20:01:54

Mapa: jeśli dobrze widze na amx to bylo de_westwood)

STEAM_ID / IP: STEAM_0:0:6170963

Uzasadnienie: Witam dostalem bana od Sezonowy Gracz )tego pierwszego) i probowalem ss wstawic bo dostalem zeby wstawic nie mialem ich w csstrike ( tu nie ma zadnej proby oszustwa na prawde ich nie mam)  napisalem nawet do L A L C I A (olka) ze nie mam tych ssow a pani L A L C I A mi mowi ze dostalem jeszcze jedngo bana za AB  ja  bylem w szoku jak to przeczytalem nie wiem kiedy mialem to zrobic jak przez caly czas od tamtej pory co chcialem wstawic ss bylem na dworze z kumplami :) dobra miejsza z tym chodzi o to ze ktos sie podszyw pode mnie chcialem juz dawno zalozyc haslo na nick lecz nie moglem poniewaz nie ma tego juz na tym serverze (nie zostalo dodane) jakis bezczelny typ podszyl sie pode mnie jak dostalem bana.. mozna nawet sprawdzic ze ip sa inne to nie bylem ja...     

w konsoli pisze you have baned 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...