Skocz do zawartości

Niekompetentność?


NIELEGALNY.

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry:PLUJE NA WAS Z GÓRY.

 

Godzina, data zdarzenia:17:00  I  25.12.2015

 

Mapa:DD2

 

STEAM_ID / IP:STEAM_0:0:1686027

 

Uzasadnienie:Chcę żeby admin dostał ostrzeżenie ponieważ dostałem bana za to żebym zmienił nick. Gram na tym nicku już około miesiąca nie było problemu a widzę że admin pewnie nowy. Inni gracze grają z innymi nickami gorszymi z przekleństwami nawet i inni nie mają problemów z tym. Mój nick nie ma na celu nikogo obrażać. Mam nadzieję ze będę mógł na nim grać dalej ponieważ go polubiłem. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej skargi. Dziękuję.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

@@edit: Czy admin dał mi bana za to że ktoś jest lepszy? Chwilkę zdążyłem pograć i wkoncu wyszła mi runda w której zabiłem 7 i wtedy to się stało..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

@@edit: Kain(przepraszam nie znam imienia.) Chciałem to z tobą wyjaśnic na pw ale nie dałeś mi szansy, PONIEWAŻ odrzuciłes moje zaproszenie na steam a gdy wszedłem na serwer kolejny ban na 30 MINUT.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda jest to ban tylko na 5 min ale zapraszam admina @@Kain do wypowiedzi, bo za bardzo nie wiem o co chodzi z tym banem.

 

 

 

 

 

 

 

Chcę żeby admin dostał ostrzeżenie ponieważ dostałem bana za to żebym zmienił nick.

Wszyscy coś chcą ale nie wszyscy mogą to otrzymać ;) Banów na 5min de facto nie rozpatrujemy, wątpię żeby Kain za to otrzymał ostrzeżenie. Ale jednak mimo wszystko chciałbym się dowiedzieć co mu się nie spodobało w Twoim nicku.

 

 

 

 

 

 

 

/////edit. August

 

@

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3. Zakaz używania nick`ów rasistowskich i obraźliwych w stosunku do graczy, przekonań i wyznań.

 

Może dla Ciebie Mentosik nie jest obrazą jak ktoś pluje na Ciebie z góry ale dla innych tak. Poza tym co wyrośnie z takiego młodzieńca jak on nawet w nicku nie ma do nikogo szacunku.

 

 

 

Pierwszy był kick ze "zmień nick" drugi ban 5 min 3 ban 30 min

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

3. Zakaz używania nick`ów rasistowskich i obraźliwych w stosunku do graczy, przekonań i wyznań.

 

Może dla Ciebie Mentosik nie jest obrazą jak ktoś pluje na Ciebie z góry ale dla innych tak. Poza tym co wyrośnie z takiego młodzieńca jak on nawet w nicku nie ma do nikogo szacunku.

 

 

 

Pierwszy był kick ze "zmień nick" drugi ban 5 min 3 ban 30 min

 

 

Nie chcę spamować, nabijać sobie postów lub prowokować kłótni, ale nie będziesz minie osądzał że nie mam szacunku. SZACUNKU nie mam dla osób które jak ty osadzają innych nie znając ich i to mnie najbardziej boli, jeszcze trochę i trzeba będzie zabijać ludzi którzy graja z takimi nickami ponieważ "CO Z NICH WYROŚNIE".

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie chcę spamować, nabijać sobie postów lub prowokować kłótni, ale nie będziesz minie osądzał że nie mam szacunku. SZACUNKU nie mam dla osób które jak ty osadzają innych nie znając ich i to mnie najbardziej boli, jeszcze trochę i trzeba będzie zabijać ludzi którzy graja z takimi nickami ponieważ "CO Z NICH WYROŚNIE".

 

 

Nick jest obraźliwy i kropka.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi kolego, według mnie podobny nick również jest obraźliwy dla innych graczy. Co innego jeśli napisałbyś 'pluję z góry', a co innego 'pluję NA WAS z góry'.

 

Uważam, że kick jako upomnienie był zasadny. To samo tyczy się kolejnych banów, skoro początkowe upomnienie nie przyniosło skutków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...