Skocz do zawartości
FPS_761

Pisze w celu przypomnienia

Rekomendowane odpowiedzi

 Bo nie chce mi sie pisać tego samego  a raczej nic z tych punktów nie było wykonane.

"

Ostatnio mało adminów na serwerze kiedy człowiek chce pograć a różne ludziki, zwłaszcza ns'y są trafne... nie ma komu zweryfikować uczciwości graczy...

Widać serwer już ma mniej slotów z 32 na 24, cóż kwestia utrzymania serwera i aktywność samego serwera, wiadomo chodzi o kasę za VIP itp. zbiórki....

Przydało by się naprawić kupowanie DP bo kasę zabiera a DP nie ma, co wspominał niejednokrotnie FPS.... Cena za DP tez jest spora, iż z 3 opcji każda za 8K, trochę naciągane, zmusza do gry tak aby zarobić na drobne rzeczy co bez i tego by ludzie robili, po za tymi z awp na respie i kampiącymi bezustannie w dolnym trupie... normalne.

Granat wybuchowy dal bym za 5-6k, zaś DP za 4-5K. Można by tez dodać flash za 8k lub 12k xD urozmaiciło by to rozgrywkę....

Dodać jakiś lugin który zmusi tych co stoją więcej niż 10 sec w miejscu do biegania, po całej mapie za przeciwnikiem nie w wybranym obrębie kampienia....

Można by dodać jeszcze jedną mapę typowo na DM, małą. Ta z basenem była by dobra (nie znam nazwy), jej czas bym dał mniejszy od czasu DD2 o 15 min.

Ostatnio na DD2#1 widziałem plugin na opendl32 od WH ponoć, przydał by się na DM. Inny plugin co już jest od innych ustrojstw z czitowaniem (np. aimbot) działa ze sporym opóźnieniem (typ zdoła do setki nawet dobić we fragach). Nie wnikam jak działa owy plugin i czy naprawę wykrywa oszustów.

Nie jestem pewien czy opcja /zglos działa poprawnie, z racji iż gram na Steam, u mnie widnieje po wybraniu nicku i typu zgłoszenia, ciembo-brązowy kwadracik...

To chyba tyle...."

I od siebie pytanie z jakiej okazji VIP-y  maja po 110HP (tylko bez durnych odpowiedzi - bo Vip )  ma kevlar ,dostaje hp,bronie  to mało ? 

A i usunciie to info o Darmowym Vipie bo i tak nie działa. 

Edytowane przez FPS_761
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 godzinę temu, FPS_761 napisał:

Widać serwer już ma mniej slotów z 32 na 24

Ja tam widzę 32 sloty.

1 godzinę temu, FPS_761 napisał:

Dodać jakiś lugin który zmusi tych co stoją więcej niż 10 sec w miejscu do biegania, po całej mapie za przeciwnikiem nie w wybranym obrębie kampienia....

Temat wraca jak bumerang - jak wgrywamy to to jest przez tydzień, po tygodniu już są głosy żeby to wyłączyć.

1 godzinę temu, FPS_761 napisał:

Można by dodać jeszcze jedną mapę typowo na DM, małą. Ta z basenem była by dobra (nie znam nazwy), jej czas bym dał mniejszy od czasu DD2 o 15 min.

Pool_day. Jako mała mapa do 10-12 osób ale nie wiem czy jest sens na DD2+DM dawać takie udziwnienie. No nie wiem...

1 godzinę temu, FPS_761 napisał:

Ostatnio na DD2#1 widziałem plugin na opendl32 od WH ponoć, przydał by się na DM

Ale go nie będzie.

1 godzinę temu, FPS_761 napisał:

Inny plugin co już jest od innych ustrojstw z czitowaniem (np. aimbot) działa ze sporym opóźnieniem (typ zdoła do setki nawet dobić we fragach). Nie wnikam jak działa owy plugin i czy naprawę wykrywa oszustów.

Musi działać z mniejszym lub większym opóźnieniem. To nie jest ani człowiek ani sztuczna inteligencja więc aim rozpoznaje na podstawie własnych algorytmów. A często bywa tak że czyści gracze otrzymują warny od Aim detectora (ale nie są banowani) - wystarczy strzelać w smoke, mieć wysoki ping czy spadek FPSów i nasze lagi mogą zostać odebrane jako aim. Można zwiększyć czułość detektora ale wtedy rośnie ryzyko że czysty gracz dostanie bana.

1 godzinę temu, FPS_761 napisał:

Nie jestem pewien czy opcja /zglos działa poprawnie, z racji iż gram na Steam, u mnie widnieje po wybraniu nicku i typu zgłoszenia, ciembo-brązowy kwadracik...

Nie działa xd

1 godzinę temu, FPS_761 napisał:

Przydało by się naprawić kupowanie DP bo kasę zabiera a DP nie ma, co wspominał niejednokrotnie FPS.... Cena za DP tez jest spora, iż z 3 opcji każda za 8K, trochę naciągane, zmusza do gry tak aby zarobić na drobne rzeczy co bez i tego by ludzie robili, po za tymi z awp na respie i kampiącymi bezustannie w dolnym trupie... normalne.

Granat wybuchowy dal bym za 5-6k, zaś DP za 4-5K. Można by tez dodać flash za 8k lub 12k xD urozmaiciło by to rozgrywkę....

 

1 godzinę temu, FPS_761 napisał:

I od siebie pytanie z jakiej okazji VIP-y  maja po 110HP (tylko bez durnych odpowiedzi - bo Vip )  ma kevlar ,dostaje hp,bronie  to mało ? 

Co do poprawek samego silnika i najważniejszych wtyczek to muszę zapytać @aquax bo ja nie posiadam ani jednego .sma z jakiegokolwiek naszego DMa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dodam od siebie. Zaczyna to już denerwować kiedy TT kampi w dziesięciu (to nie jest naciągane) na trupa z AWP, do tego dojdzie typ, który nie ma dnia i lata z autoszmatą. BadCamper były idealny. @SUNN. powiadasz, że ludzie bd psioczyć. Czy to DM czy jakiś FFA? DM z reguły powinien być dynamiczny, a nie statyczny jak teraz jest. Nawet "zrushować" nie idzie, bo za dużo szarańczy siedzi i ma reszte w dupiu. Co do VIPA. Sam mam VIP'a i to fakt, że trochu za dużo ma rzeczy. Zostawiłbym tylko Kevika i Ammo za fraga. HP startowe i za fraga nie jest, aż tak potrzebne.

Sklepik- mieszane uczucia. Sam się łapię na tym, że zapomnę kupic nejdzika. Tylko to. Na reszte mam wywalone, bo nie opłaca się kupować. To DM, prędzej czy poźniej zginiesz (chyba, że kurka wodna kampisz cały czas w jednym miejscu :V:V:V ).

I prawdą jest, że przydałaby się działająca opcja /zgłoś :D

Kwestia map. Był kiedyś TOP MAPS i wiadomo jak skończył. Zostawiłbym to tak jak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ludzie nie po to wchodzą na serwer DD2+DM żeby grać fy_pool_day xD 

Bółdupienie na kampiących to domena 14 latków, którzy wszędzie szukają przyczyny swoich marnych wyników tylko nie w sobie. Jak kampi to z założenia wiesz gdzie jest, to tak się składa, że to serwer DM więc możesz po niego wrócić wcelowany za 10 sekund. Więcej grać, mniej płakać. 

Co do VIPa to mega dziwne jest to, że tylko oni mają Bullet damage podobno. Dlaczego od jakiegoś czasu to zniknęło u wszystkich graczy?

VIP jest na tym serwerze mocny jak tur i gdyby nie to, że kupują go w większości miernoty co bez przewagi nie dają rady wyjść na plus, to by się grać nie dało jakby więcej niż jeden kumaty miał VIPa na serwerze. Taki serwer jak DM służy często do trenowania jednego typu broni i jak wejdzie taki VIP wyposażony w kask to trenowanie większości traci sens bo wytrzymuje na luzie heady. W ogóle jak ktoś ma VIP to od razu po próbie wcelowania w głowę można to poznać, bo jak ten kask mają to hitbox głowy jest strasznie wysoko i trzeba celować dużo wyżej niż głowa innych graczy.

Niech sobie mają po 110 HP, ale zdejmijmy im te hełmy bo głowa na DM to powinien być zgon na miejscu. Oczywiście Bullet damage powinien mieć każdy jak dawniej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...