Skocz do zawartości
Netrax

[ODRZUCONE]Podanie na admina

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imię:Patryk
2. Nick: ✪ Netrax
3. Wiek:18
4. Doświadczenie na Stanowisku Admin: Miałem okazję być administratorem na 2 serwerach łącznie 8 miesięcy.
5. Znajomość SM/10: Dobra
6. SteamID: STEAM_1:1:119322851
7. Link do profilu Steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198198911431/
8. Link do twojego profilu GT(GameTracker) serwera: https://www.gametracker.com/player/✪ Netrax/212.91.26.61:27040/
9. Od kiedy grasz na serwerze: Od 4 miesięcy
10. Ile godzin poświęcasz na grę: Średnio od 3 do 6 godzin
11. Dlaczego chcesz zostać adminem : Chcę zostać adminem ponieważ podczas mojej obecności na serwerze dużo dzieci bez mutacji używa za dużo mikrofonu , chcę banować ludzi toksycznych , cheaterów oraz ludzi reklamujących inne serwery,strony

Edytowane przez Netrax

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Netrax Podaj wszystkie GT z serwera, bo na tym który podałeś pokazuje, że grasz od 4 dni. 

Edytowane przez Arcanos

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mam zdania. Nie pamiętam cię mimo że jak napisałeś wyżej jesteś od 3 do 6 h. A ja spędzam też trochę czasu na gierkę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A więc tak. 

Zrobiłem małe wyszukiwanie twoich GT i nie istnieje żadne inne GT z Twoim profilem Steam, no oprócz tego co dodałeś powyżej. 

Pytałem też adminów i graczy którzy grają na serwerze, czy wgl Ciebie kojarzą. I okazuje się że nikt Cię nie zna i nie pamięta Ciebie z serwera. 

Piszesz też, że grasz 3-6h średnio, no ja patrząc na Twoje GT jestem innego zdania. 

Jestem na nie. 

Zapoznaj się z moimi uwagami, popraw je i zapraszam ponownie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

watekzamkniety.png

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...