Skocz do zawartości
Krzysiu2352

[ZAMKNIĘTY]Skarga/zażalenie

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: 26.02.2018
Nick gracza: Aloria
Dowody:http://d1.hltv.org.pl/srv23609/HLTV-1802261416-de_dust2_longb.dem.zip
Świadkowie:
Uzasadnienie: Witam chciałbym złożyć skargę na użytkownika (administrator) "Aloria"

Graliśmy na mapie "de_dust2 longb" o godzinie 14:16 do godziny 14:42 dnia dziśiejszego (26.02.2018) i jakiś gracz kład miny w przejciu (a jak wiemy w dodatku na tej mapie jest tylko jedno przejście z respa na resp) a Admin Aloria olewała sprawę a parę razy zgłaszałem i na u@ i na ekranie głownym dopiero gdy napisałem że zrobie ssy i napisze skargę to zbanowała ale mineły z 4-5 rund  lub lepiej zanim się ruszyła do roboty bo wolała sobie grać

Tutaj wklejam link do demka http://d1.hltv.org.pl/srv23609/HLTV-1802261416-de_dust2_longb.dem.zip tylko mam problem z otworzeniem żeby to dokładnie opisać co w której chwili się dzieje ale problemy są przez całą mapę praktycznie, bo grupa tt nie wykonywała celi i pisałem do Alori żeby napisała cele lub kicka a ona też sobie nic z tego nie robiła a na koniec mapy mi napisała żebym ją nie pouczał i takie problemy rozwiązywał na forum (na koniec mapy na demko powinno to widać)

Aloria właśnie rozwiązuję tutaj ten problem tak jak chciałaś!

Proszę o przyjrzenie się sprawie bo tutaj admin zamiast dawać dobry wzór jak powinno się postępować robi sobie totalne ja*a za przeproszeniem i stacza serwer na dno!

Jeżeli film musi być dokładnie opisany to proszę o podanie jakiś wskazówek jak go odtworzyć bo moje programy na kompie nie dawają z nim rady i wyskakuje mi błąd

Edytowane przez Krzysiu2352
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


nie olałem tego jakbys nie widzial siedzialem na spec i sprawdzalem ktory to gracz, przez 2 rundy nikt nie położył min wiec wrocilem do gry , gdy sam zobaczylem kto kladzie to dostal bana, jakos pozniej juz bylo wszytsko okej, a co do celi nie bede sie wypowiadal mam pisac "cele mapy" po 30s ? poprosze o jakies dowody bo jezeli chcesz cos udowodnic to czekam smialo bo te demko cos nie dziala :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A dziś chciałem dodać że znów olewasz lekko sprawe

1 Pisałem parę razy a ty nic to nie wiem czy na początku sobie godziny nabijałeś jak to zwykle bywa? (tutaj też nie śćiemniaj bo niedawno "HASTU" chyba z 2/3 razy dał ci kicka bo cię nie było

2 Gracze pisali wulgarne słowa a ty nic pisałem żebyś chociaż napisał kultura bo leciało słowo za słowem a ty nic!

3 Gracz "JaworekSwirus" rzucał he na resp po  kilku moich wiadomościach dostał bana ale na 5m może i ok bo 1 razy ale cały czas rzucał he gdzie popadnie resp ct resp tt 

4 Cele mapy też olewasz  czas rundy miną (żeby nie było że zaś 30sekund) a ty nic nie napisałeś o celach a pisałem ci pare razy , to pózniej napisałeś że widzisz co robią to czemu nie napisałeś "CELE" ?

link:  http://d1.hltv.org.pl/srv23609/HLTV-1802271412-de_dust2.dem.zip czas gry 14:12/14:37

I na koniec dodam że napisałeś  leć na forum to poleciałem

Dziękuje pozdrawiam

Edytowane przez Krzysiu2352
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chlopcze moze skoncz spamic na u@ zeby hastu dal ci perk a jak nie daje to go wyzywasz, a tak wgl prosze cie daj mi tu jakiegos światka ktory to potwierdzi , pozatym jezeli nie umiesz czytac gdy pisze zw to znaczy zaraz wracam dla twojej infomacji kiedy dal mi kicka bo jakos nie przypominam sobie? a co do tego Jaworka to pisalem ze zw jestem a jak wrocilem to dostal bana ? , co do celi ktos szuka lub chce polozyc pake to nie robi celi ? chcesz cos jeszcze dodac to czekam smialo jakos tylko "Maniek" i "Cys" macie ciagle jakies skargi , nie rozumiem chcecie cos tym zyskac? 

Edytowane przez Alora
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Prosił bym żeby nie zwracać się do mnie słowem chłopcze bo mam 22lata a ty jesteś młodszy 

Prosił bym również o jakieś dowody jak spamie ( HASTOWI) o perk i go wyzywam (tylko nie pisz że ci ssy znikły czy coś w ten desen) może kiedyś chciałem żeby dał perk ale to musiało być bardzo dawno temu, o ile takie coś miało miejsce, bo w tym roku kupowałem sobie vipa wez perk i nie miałem poczeby żeby marudzić komuś o perk, zresztą, mam sporą ilość monet (ponad 8000 na dzień dziśiejszy to sobie mogę kupywać perk) i na vipa też mnie stać

I prosił bym żeby administrator @Hastu się wypowiedział w tej sprawie jak to go obrażam a jeśli się okaże że ja go nie obraziłem to proszę o ukaranie (aloria) za wymyślanie czegoś co nie miało miejsca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zasadniczo, to nie wiem czemu zostałem wciągnięty w tą skargę, ale skoro już jestem to napiszę coś . Nie pamiętam wszystkiego co się dzieje na serwerze , ale zapamiętuje tych którzy "warczą " na mnie . Cys nie należy do nich . A czy mnie wyzywał ? Raczej nie lub nie widziałem , a jak wyzwał to pewnie łagodnie i nie złośliwie. Chciałbym tylko zaznaczyć i podkreślić fakt , że nie jest to skarga o obrażaniu mnie , lecz dotyczy Aleorii i nie potrzebne jest poruszanie innych wątków oprócz tego głównego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Alora Jeśli idziesz na "zw" wyjdź z serwera, a nie wisisz na spec, bo takie sytuację będą sie powtarzać. Skoro gracze wiedzą, że jesteś adminem logiczne jest to, że będą pisać na u@ żeby kogoś zgłosić. Dlatego jak mówię nie przesiaduj na spec jak Ciebie nie ma tylko wyjdź z serwera jak wrócisz to zwyczajnie wejdziesz i nikt nie wytknie Ci tego, że olewasz u@. @Krzysiu2352 Chciałbym też zauważyć jedno, admin może sprawdzać gracza po zgłoszeniu i 10 rund jeśli sytuacja tego wymaga, admini to nie roboty i nie zawsze wszystko widzą jest to naturalne. Owszem jeśli u@ jest olewany i admin woli sobie grać niż sprawdzić zgłoszenie to jest coś nie tak. 

Nie oskarżajcie gracza z w.w powodami niepodpartymi dowodami tylko po to żeby odwrócić uwagę od skargi. Myślę, że admin rozumie swój błąd i temat można zamknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...