Skocz do zawartości
m1g66

Podanie na admina :)

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: |ShAdoW|

Wiek: 18lat

Doświadczenie (w byciu adminem): Doświadczenie posiadam dosyć duże byłem już kilka razy adminem no i jakoś to było.

Znajomość AMXX (W skali 1-10): Myślę że spokojnie 6/10

Staż w CS-sie: Ohoho jest pare latek z przerwami.. tak z 6,7 lat coś takiego.

Steam / NonSteam: STEAM

Dlaczego Ty: No cóż.. zawsze jakaś pomoc się przyda moim zdaniem. Często jak sobie wbijam na serwa to niestety zdarzają sie odpały no i to oczywiście psuje rozgrywkę.. adminów ni widu ni słychu czasem i nawet na steam. Pisząc to o adminach że po prostu czasem ich nie ma nie chodzi mi o to żeby urazić czy coś tylko o to że po prostu często dosyć odpały wbijają jak adminów nie ma. Ja to wszystko rozumiem bo każdy ma swoje prywatne życie dlatego właśnie chcę wam pomóc jako tako trzymać porządek na serwerze.

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: No tu jest dosyć sporo na pewno nie mniej niż z 5 godzin dziennie.

Kontakt: Steam, forum, GG no i myślę że wystarczy.

 

Link do GameTracker'a: http://www.gametracker.com/player/%7CShAdoW%7C/80.72.40.110:27020/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy mamy nadzieję na owocną współpracę. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

 

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...