Skocz do zawartości

Obraza?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: Oz!L

 

Godzina, data zdarzenia: minute temu

 

Mapa: assault

 

STEAM_ID / IP:

 

Uzasadnienie: Ostatnia rund na assault'cie jestem na moście z jakimś typem i nagle rzuca on mi 2 flesh'e prosto na ryja. Kilka sekund później napisałem do niego "szmata" i dostałem bana za obraze. Chyba to są jakieś jaja. Bezzi bo zabijałem Cię. 

 

Pozdro dla @. EssA.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba sobie zarty robicie, jak ktos mowi do kogos 'szmata' to nie jest obraza? Staram sie zeby bylo kulturalnie na serwie a nie zeby jeden na drugiego jechal. Skoro dla was nie jest to obraza to spoko. Dla mnie poprostu to jest chamskie. Co do fleshy od czego jest u@ jako jedyny admin na serwie w tym czasie tego nie widzialem ok, nastepnym raze prosze uzyc u@ .

 

 

 

5. Odnosimy się do wszystkich graczy z szacunkiem.

 

 

 

 

 

prosze wybaczyc za post pod postem pisalem przez tel i sie zdublowalo.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba sobie zarty robicie, jak ktos mowi do kogos 'szmata' to nie jest obraza? Staram sie zeby bylo kulturalnie na serwie a nie zeby jeden na drugiego jechal. Skoro dla was nie jest to obraza to spoko. Dla mnie poprostu to jest chamskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie, nie zdazylem zrobic ale gracz sam sie przyznal do tego co napisal wiec ss chyba nie potrzebny kick-ban adminuje tu prawie msc i nie widzialem kicka za brak wychowania ale ok zapamietam @@Silverka najpierw kick potem ban :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...