Skocz do zawartości
heaVeN.

Spróbujemy. :)

Rekomendowane odpowiedzi

- 400 sensownych postów; +

- Minimum 10 miesięcy stażu na forum; +

- wiek min.16 lat; 13 wiosen niestety. -

- ortografia na poziomie min. bardzo dobrym; +

- brak ostrzeżeń w dziale admina*; +

- dobra opinia wśród administracji; Raczej jest +

- znajomość regulaminu forum na poziomie "bardzo dobrym"; +

- Ilość ostrzeżeń na forum nie może przekraczać - 5; +

- Brak punktów ostrzeżeń; +

 

 

*Dotyczy tylko wtedy, gdy posiadamy Admina. 

 

 

 

Wzór:

 

 

 

 

1. Imię: Michał.

 

2. Kontakt: Steam, Forum, FB, SB (jestem często widoczny)

 

3. Lokalizacja: Lubuskie, Gubin.

 

4. Czas który poświęcasz dziennie na forum (około): Znajdzie się gdzieś 2-3 godzin.

 

5. Posty (min.400 sensownych): Znajdzie się na pewno tyle. :)

 

6. Co chciałbyś zrobić na Forum (uzasadnienie): Przede wszystkim porządek w działach i tematach, żeby panował spokój, bez żadnych spór i wulgaryzmów pomiędzy użytkownikami. :)

 

7. Dział którym chciałbyś się zajmować na forum: Nie mam pojęcia, jakim działem, chciałbym się zajmować. Więc jaki mi dacie, to on zabłyśnie.

 

8. Posiadanie umiejętności współpracy z ludźmi: Oczywiście jest, uwielbiam pracować z innymi ludźmi, dla mnie to sama przyjemność.

 

9. Posiadanie cierpliwości i systematyczności: Z cierpliwością różnie. Systematyczność mam bardzo dobrą. Nie lubie bałaganu ani chaosu..

 

10. Ilość otrzymanych ostrzeżeń w przeszłości: Zero, nie dostałem żadnego. Chyba, że tylko upomnienie. Ale to nic ważnego. :)

 

11. Coś o swojej osobie [oczekujemy rozbudowanej wypowiedzi]: To wszystko od nowa. Mam na imię Michał. Jak już wiecie mam 13 wiosen. Niestety ale wiek robi swoje. Ale mniejsza o to. Interesuję się sportem. Głównie piłką nożną. Ale też gram w siatę, kosza, biegam i pływam. Trenuję piłkę nożną, ale niestety na razie nie mogę, ponieważ mam poważną bardzo kontuzję.. Nosi ona nazwę martwica pięty.. Jest ona spowodowana tym, że grałem na twardej powierzchni w piłkę i stawiałem krzywo nogę.. :( Ale do marca nie mogę grać. To dla mnie okrutna kara i męki, nie biegać ani nic nie robić, tylko chodzić i siedzieć. Staram się ograniczać poważnie bieganie i wszystko inne, ale niestety cały czas o tym myślę. Ale w marcu mam kontrolę i chyba będzie dobrze. :) Wracając do tematu. Interesuję się też amxx jak można zauważyć, powróciłem na te stanowisko bo miesiącach. Tematy są ładnie poukładane, wszystko moim zdaniem idealnie, kolorowo. :) Mieszkam w Gubinie, niedaleko Zielonej Góry, jest to małe miasto. Ale nie narzekam. Bardzo fajnie mi się mieszka. :D To chyba na tyle.

 

12. Doświadczenie (czy zajmowałeś już kiedyś takie stanowisko oraz jak radzisz sobie w obsłudze skryptu IPB?): Nigdy nie miałem tego stanowiska. I nigdy nie zajmowałem się IPB.. Niestety.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ło co młody dowalił :D

 

 

 

Heaven,jesteś fajną osobą ogarnieta,ale w wieku 13 lat moderator,no nie wiem.

 

Do tego masz kilka innych rang funkcyjnych.

 

Pozostaje neutralny.

 

 

 

@@Kacprex Co ma amxx do moderatora? :facepalm:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Może i za młody,ale raczej na tak.

 

-Już 2 lata na sieci

 

-Pluginy (amxx) ogarnia

 

-Zna się na rzeczy

 

-Tylko wiek niespełnia wymagań :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czemu od razu ze nie ogarnie? Jak narazie wywiązuje sie z obowiązków i jeżeli uważa że da radę jeszcze z jedną rangą to uważam że warto mu dać szansę. Mimo młodego wieku jesteś bardzo ogarniętą osobą, rozmowa z Tobą to czysta przyjemność, jesteś bardzo komunikatywny. Jakby ktoś mu pomógł w ogarnięciu się na nowym stanowisku to prawdopodobnie by się odnalazł bo nie jest głupi chłopak :) Jestem na tak, powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


"Nie dawno wróciłeś i za młody jesteś", ale on nawet nie odchodzil

 

tak:

 

+jakos ogarnia teraz obowiazki, wiec po co piszecie ze ich ma duzo? chce niech ma...

 

+na forum siedzi czesto

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Jakbyś chociaż do 2 swoich rang przyłożył się raz, a porządnie to byłoby super.

 

Jak w jakiś sposób udowodnisz, że podołasz tym wszystkim obowiązkom będę na tak.

 

Póki co pilnuj obecnych. :)

 

Na nie.

 

 

Powiedz do której rangi się nie przykładam ? Cały czas wykonuje obowiązki w miarę swoich możliwości.. Więc nie wiem z czym masz problem :)

 

 

 

 

 żeby panował spokój, bez żadnych spór i wulgaryzmów pomiędzy użytkownikami.  :)

 

Co to spór? Nie dawno wróciłeś i za młody jesteś :)

 

 

Spór to inaczej konflikt, wujek google nie gryzie. A po za tym wróciłem parę miesięcy temu. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A ja jestem na tak

 

wiek żaden problem ( mi się wydaje )

 

jest aktywny

 

Ma już pare rang , ale czemu by nie mógł mieć kolejnej??? Dupa was boli , że 13-latek bardziej ogarnia od was???

 

Ja dałbym mu szansę

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak

 

 

 

Mimo swojego wieku chłopak jest naprawdę ogarnięty, nie wiem czemu piszecie że nie ogarnie tej posady, skoro resztę swoich rang ogarnia to i tą by ogarną

 

można dać mu szansę :D :D Powodzenia heaven :D 

 

 

 

I dodam jeszcze że wiek nie ma znaczenia ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na NIE.

 

 

 

Skłamałbym, gdybym powiedział, że mimo młodego wieku nie radzisz sobie z powierzonymi funkcjami albo jesteś niedojrzały.

 

Jesteś! Ale to stanowisko jeszcze nie jest dla Ciebie. Wymaga czasu i jeszcze więcej pracy. Mimo wszystko powinniśmy się trzymać pewnych zasad, wymagań.

 

Pracuj tak ciężko jak do tej pory to robisz, a na pewno ktoś to doceni. Póki co, jestem zmuszony być przeciwny temu podaniu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@@heaVeN. mimo swojego młodego wieku posiadasz wiele pozytywnych cech i wykazujesz więcej dojrzałości od niejednej osoby.

 

Ostatnio "posypało" się trochę Twoich awansów. Prócz admina Jail, doszedł 4FUN, UBT oraz AMXX SUPPORT. 

 

Skup się na razie na tych rangach. Pokaż, że zapał szybko nie minie. Wówczas Twoje podanie będzie bardziej na miejscu. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...