Skocz do zawartości
LisekUrwisek

Skarga na Czarnaa. + VINCENTO + Biegam po Śniegu.

Rekomendowane odpowiedzi

 

nie czytałem koledzy, bo byłem napruty i w poważaniu mialem say.

 

 

 

 

Czy to jest wytłumaczenie? Proszę Cię.. 

 

Tym bardziej jak mogłeś nie czytać, a się udzielać? 

 

 

 

Powiem tak. Kara Ci się należy niewątpliwie. Możliwości były dwie. Danie Ci ostatniej szansy, bądź całkowita degradacja.

 

Zdecydowałem, że otrzymasz 2 ostrzeżenia w dziale adminowskim. Jeszcze jedna wpadka i wówczas pożegnasz się z rangą.

 

 

 

Kilka słów odnośnie całej sytuacji.

 

 

 

Pozornie na dowodach zwykły brak kultury. Jednak z logów wyniknęło trochę więcej zamieszania.

 

Czarna nie popisała się. Ewidentnie  poniosło ją i to nie pierwszy raz twierdząc, że może otrzymać bana nawet na miesiąc. Dlatego ban był o wiele dłuższy i adekwatny do popełnionych czynów. Mam nadzieję, że wyciągnie z tego konsekwencje.

 

Co do admina bez wątpienia porażająca stronniczość w tej sprawie. To jest niedopuszczalne. Pamiętajcie, że Multi-Head jest renomowaną i znaną siecią w Polsce. Nie możemy dopuścić do takich sytuacji. Nie ważne czy jest to Twoja koleżanka, dziewczyna, mama, babcia, brat, czy ktokolwiek z rodziny/znajomych. Jeżeli popełni przewinienie na serwerze musi zostać ukarany. Obiektywna praca admina jest najważniejsza.

 

Dodam więcej, jeżeli admin w porę by zareagował banem na 5/30 minut nie doszłoby do tylu obelg i tak długiego bana. Więc zaszkodziłeś i sobie i koleżance. Mam nadzieję, że to ostatnia taka sytuacja z wami w roli głównej. Następnym razem będą jeszcze SUROWSZE kary. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...