Skocz do zawartości
Wislak_19o6^^

Wislak na admina ^^ 2 szansa :D

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Wislak_1906^^

Wiek: 19 lat

Doświadczenie (w byciu adminem): Byłem już adminem na wielu serwerach. Więc myślę ze dam sb rade  :D I byłem rónież tutaj

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 6/10

Staż w CS-sie: 9 lat

Steam / NonSteam: NS (Steam posiadam ale nie gram gdyz mam ping powyzej 600)  (Steam ID :STEAM_0:0:33971259)

Dlaczego Ty: Dlaczego ja ? Dlatego ze potrafie rozróznic skill od cheata. Chce aby na serwerze nie bylo cheatow bo przez to nie ma gry na serwerze. Nie obrażam innych graczy. Daje swoja osoba dobry przyklad. Zapoznalem sie z regulaminem. I mysle ze mi zaufacie i bedzie nam sie milo gralo.

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 3-5 godz

Kontakt:  GG: 52814793

 

Link do GameTracker'a: http://www.gametracker.com/player/Wislak_1906%5E%5E/80.72.40.110:27027/

 

 

Proszę o 2 szansę bo wiem że za pierwszym razem nie pokazalem sie z najlepszej strony.. :( 

Pisać szczerze co myślicie na moj temat i na to jakim bylem adminem. 

 

Z góry dzieki za pozytywne jak i negatywne opinie :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 Byłem już adminem na wielu serwerach. Więc myślę ze dam sb rade   :D I byłem rónież tutaj

Nie.

 

 

 

 

 

NS (Steam posiadam ale nie gram gdyz mam ping powyzej 600)  (Steam ID :STEAM_0:0:33971259)

 

 

 

Nie. 

 

 

 

 

 

Dlaczego Ty: Dlaczego ja ? Dlatego ze potrafie rozróznic skill od cheata. Chce aby na serwerze nie bylo cheatow bo przez to nie ma gry na serwerze. Nie obrażam innych graczy. Daje swoja osoba dobry przyklad. Zapoznalem sie z regulaminem. I mysle ze mi zaufacie i bedzie nam sie milo gralo.

 

 

 

Nie. Nie sprawdziłeś się jako @. 

 

 

 

 

 

Proszę o 2 szansę bo wiem że za pierwszym razem nie pokazalem sie z najlepszej strony..  :(

 

Pisać szczerze co myślicie na moj temat i na to jakim bylem adminem.

 

 

 

Za krótko byłeś bez admina. Według mnie miałbyś szansę po 3-4 miesiącach ale nie teraz.

 

 

 

Jestem na nie, bo chcę jak najlepiej dla serwera.

 

 

 

PS. Piłeś - nie pisz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Nie.

 

 

 

 

 

NS (Steam posiadam ale nie gram gdyz mam ping powyzej 600)  (Steam ID :STEAM_0:0:33971259)

 

 

 

Nie. 

 

 

 

 

 

Dlaczego Ty: Dlaczego ja ? Dlatego ze potrafie rozróznic skill od cheata. Chce aby na serwerze nie bylo cheatow bo przez to nie ma gry na serwerze. Nie obrażam innych graczy. Daje swoja osoba dobry przyklad. Zapoznalem sie z regulaminem. I mysle ze mi zaufacie i bedzie nam sie milo gralo.

 

 

 

Nie. Nie sprawdziłeś się jako @. 

 

 

 

 

 

Proszę o 2 szansę bo wiem że za pierwszym razem nie pokazalem sie z najlepszej strony..  :(

 

Pisać szczerze co myślicie na moj temat i na to jakim bylem adminem.

 

 

 

Za krótko byłeś bez admina. Według mnie miałbyś szansę po 3-4 miesiącach ale nie teraz.

 

 

 

Jestem na nie, bo chcę jak najlepiej dla serwera.

 

 

 

PS. Piłeś - nie pisz.

 

 

PS. Nie pije alkoholu nie jaram marysi i nie ćpam. Pozdrawiam 

 

Bana nigdy na tej serwerowni nie dostalem. Gram juz troche. wiem ze zawalilem ale kazdy zasluguje na 2 szanse. A po za tym nie wiem czy dozyje do max 4 miesiecy.. :/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

PS. Nie pije alkoholu nie jaram marysi i nie ćpam. Pozdrawiam 

 

Bana nigdy na tej serwerowni nie dostalem. Gram juz troche. wiem ze zawalilem ale kazdy zasluguje na 2 szanse. A po za tym nie wiem czy dozyje do max 4 miesiecy.. :/

 

 

Owszem, każdy ale niekoniecznie na posadzie @ odpowiadającego za cały serwer.

 

 

 

 

 

A po za tym nie wiem czy dozyje do max 4 miesiecy.. :/

No to trochę dziwny moment na składanie podania. Zwłaszcza, że jako @ nie pokazywałeś żeby Ci zależało.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Owszem, każdy ale niekoniecznie na posadzie @ odpowiadającego za cały serwer.

 

 

 

 

 

 

 

No to trochę dziwny moment na składanie podania. Zwłaszcza, że jako @ nie pokazywałeś żeby Ci zależało.

 

 

Widziales jak sie zachowuje na serwerze ? Nie widzialeś. Mi odebrano admina, gdyz tylko ja cos ogarnialem bylo zgloszenie sprawdzalem gracza. Nie tak jak admin Kapi na ktorego musialem najechac zeby wszedl na spect i sprawdzil nastepnego gracza. Chcesz wiedziec wiecej ? OK. Jestem znany na serwerze, utrzymuje kulture, upominam graczy, pomagam a to najwazniejsze. Zapytaj kogo chcesz. A to ze raz Galaxy wbil na serwer pod innym nickiem i zobaczyl co zobaczyl to chyba kazdy mial slabszy dzien. Jestesmy tylko ludzmi a nie jakimis pier** robotami. Popytaj innych adminow i sie dowiedz jakim bylem adminem. Skonczmy tą dyskusje bo ja pewnie dostane warna za odpowiedzi pod swoim postem a Tb nic nie zrobia. Mam racje ? No własnie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Widziales jak sie zachowuje na serwerze ? Nie widzialeś. Mi odebrano admina, gdyz tylko ja cos ogarnialem bylo zgloszenie sprawdzalem gracza. Nie tak jak admin Kapi na ktorego musialem najechac zeby wszedl na spect i sprawdzil nastepnego gracza. Chcesz wiedziec wiecej ? OK. Jestem znany na serwerze, utrzymuje kulture, upominam graczy, pomagam a to najwazniejsze. Zapytaj kogo chcesz. A to ze raz Galaxy wbil na serwer pod innym nickiem i zobaczyl co zobaczyl to chyba kazdy mial slabszy dzien. Jestesmy tylko ludzmi a nie jakimis pier** robotami. Popytaj innych adminow i sie dowiedz jakim bylem adminem. Skonczmy tą dyskusje bo ja pewnie dostane warna za odpowiedzi pod swoim postem a Tb nic nie zrobia. Mam racje ? No własnie. 

 

 

Bo widzisz, to co się dzieje na serwerze to jedno, to co słychać potem na forum to drugie. 

 

 

 

Admin nie jest robotem. Jeśli nie czujesz się na siłach to po prostu nie grasz, tyle. Grasz - odpowiadasz za to co zrobiłeś. Kończmy tą dyskusję. Ja wyraziłem swoją obiektywną opinię, masz prawo się z nią nie zgadzać.

 

 

 

 

 

 

 

Skonczmy tą dyskusje bo ja pewnie dostane warna za odpowiedzi pod swoim postem a Tb nic nie zrobia. Mam racje ? No własnie.

Śmierdzi PiSem i Podkarpaciem. Witamy w Polsce, na forum, gdzie zasady dotyczą każdego.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Śmierdzi PiSem i Podkarpaciem. Witamy w Polsce, na forum, gdzie zasady dotyczą każdego.

 

 

 

 

 

 

 

 

Nie zgadzam sie z nia. Bo to jest tylko Twoja opinia. Poczekam na wypowiedz graczy, adminow. Wyjasnilem sprawe. Dostane warna. ODPRACUJE. Smierdzi PiSem ? Jestes w UT a ja zwyklym graczem.. i czego tu kur** nie rozumiesz ? Ktos Ci da warna ? haha chyba w snach. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Od tego jest sprzataczka zeby sprzatala. Ktos to musi robic. 

 

 

 

 

Od tego jest dziecko, żeby do podstawówki w końcu poszło!

 

Podanie  odrzucone

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...