Skocz do zawartości
AWK KIELBASA

Mapy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,może w końcu admini/inni by ogarneli te mapy.

 

Bo już nie idzie grać jest np grana mapa eldorado mija 5 mapy i znowu eldorado i tak cały dzień zamiast dodać jakieś nowe mapy stare usunąc/zablokować lub zrobić że daną mape można grać to nie po zagraniu 5 map tylko chociaż 7. :wall:

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nowe mapy są wgrywane jak tylko pojawi się propozycja. Zawsze są jakieś wprowadzane, a później nikt nie gra na nich ^^ To chyba gracze wybierają co chcą grać prawda? Większość nawet nie patrzy co wybiera ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak ale chyba w koło grać mapy jak west,rats,westbig,eldorado,inferno to można takie mapy zablokować i dodać inne/podobne prawie ciągle tylko te mapy są grane to chyba trochę coś nie tak jest ... :wall:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No chyba nominacje są po to aby gracze grali co chcą. Nie wgrywam nic nowego, tylko propozycje z forum więc nazwy są łatwo dostępne ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Trochę czasu już gram na tym servie więc widzę jak są mapy dodawane,jedynie jak wbije sqn to dodaje do vota jakieś nowe/inne mapy a tak lecą w koło te same.Spróbować nawet na 2 tyg zrobić żeby losowo dawało liste z mapami ,jak by nie przeszło to zawsze można zrobić cofkę tak jak jest teraz :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Może trzeba poczekać i niech inni admini się wypowiedzą na ten temat,bo myślę że to by przeszło jak mapy do vota by dawało losowo,no nawet na kilka dni zmienić i zapytać graczy,myślę że pózniej to by zostało na pewno ^^

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jest opcja nominacji to nominuj co Ci się podoba, a jak masz propozycję jakichś mapek to śmiało możesz mi napisać listę i na pewno wgram, problemu nie widzę. A co do tych losowych map. Myślisz, że gdy będzie mapa, której gracze nie lubią to będą na niej grać? Będą albo wychodzić z serwera albo spamować o zmianę. Ja też jestem na tym serwerze długo i wiem jak to będzie wyglądało. Ale w porządku poczekajmy na wypowiedzi innych.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wedlug mnie powinny byc pousuwane mapy typu westwood/westwood_big (zostawic jedna), dusty2 typu _new, _2006 itd.

 

 

 

Z losowa nominacja tez nie glupi pomysl, fajna opcja.

 

 

 

Nie Aniu, de_dust2_2006 :P Wedlug mnie za duzo dustow2 sie porobilo ogolnie, a roznice sa male.

 

 

 

tu masz mapy z am_listmaps: (* zaznaczylem mapy, ktore wedlug mnie powinny zostac usuniete.)

 

  1: de_train

 

*  2: cs_office ( za mala )

 

*  3: cs_rio ( tez dosc mala na 30 osob)

 

  4: de_aztec

 

  5: de_inferno

 

  6: de_alexandra

 

  7: de_dust2002

 

  8: cs_italy

 

  9: cs_assault_upc

 

* 10: cs_assault_1337 (sa 3 assaulty)

 

 11: cs_italy2

 

* 12: de_kabul_32

 

 13: de_lidl

 

 14: de_hell

 

 15: de_dust4ever

 

 16: de_cpl_mill

 

 17: de_dustyaztec

 

 18: de_rats4_final

 

 19: de_kabul_inv

 

 20: de_xmasdust

 

* 21: de_winteraztec (to samo co aztec, z tym ze zimowa)

 

 22: cs_alpin

 

 23: de_barcelona

 

 24: de_tesco

 

 25: css_cache

 

* 26: de_dust2_2006

 

 27: cs_estate

 

 28: de_zima

 

 29: css_assault

 

 30: css_kabul2

 

 31: css_train

 

* 32: de_nuke_rarea

 

* 33: de_perfect_inferno

 

 34: de_cpl_strike

 

 35: de_westwood_bigxmas

 

 36: de_kabul_swieta_v2

 

 37: de_winteraztec

 

 38: de_cbble_winter

 

 39: css_nuke_winter

 

 

 

Rozumiem, ze zaraz swieta i w ogole, ale po swietach mysle, ze wszystkie ziomowe mapki powinny zostac usuniete.

 

Zauwazylem, ze w amx_mapslist nie ma wszystkich map, np wczesniej wspomnianych westwoodow, nie ma takze mapy rats2_final, na ktora admin moze zmienic, tam nie mozna zrobic hostow wiec powinna byc usunieta tez.

 

Jak cos jeszcze mi przyjdzie do glowy to napisze tutaj.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Jest opcja nominacji to nominuj co Ci się podoba, a jak masz propozycję jakichś mapek to śmiało możesz mi napisać listę i na pewno wgram, problemu nie widzę. A co do tych losowych map. Myślisz, że gdy będzie mapa, której gracze nie lubią to będą na niej grać? Będą albo wychodzić z serwera albo spamować o zmianę. Ja też jestem na tym serwerze długo i wiem jak to będzie wyglądało. Ale w porządku poczekajmy na wypowiedzi innych.

 

 

Myślę że jak w vocie wylosuje 5 map to jakaś na pewno będzie co się podobała,zawsze coś innego będzie inne mapy zobaczą jak by to nie przeszło to zawsze to można cofnąć... nie widzę problemu.Nie widzę sensu grać tą samą mape 10-15 razy dziennie tak jak jest teraz.Wbij na server i zobacz co jest dodawane jakie mapy nikt żadnych nie zna i dodaja west,dust,eldorado,rats.Jak dla mnie pomysł jest dobry ale co ja bd pisał jak wam się nie chce po prostu nic nowego na servie robić/dodawać

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na serwerze przez ostatnie kilka miesięcy wgrane było ponad 20 map. Ulubione mapki się nie zmieniły ze względu na to, że są ulubione. Można od czasu do czasu pograć coś nowego ale przyjacielu gracze sami wybierają co chcą grać. Opcja głosowania jest sprawiedliwa, jeśli serwer narzuci sam mapę a graczom się nie spodoba to wyjdą. Ktoś nominuje, ktoś wybierze i każdy jest szczęśliwy. Po świętach nastąpi aktualizacja map i gwarantuje, że ulubione się nie zmienią. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Myślę że jak w vocie wylosuje 5 map to jakaś na pewno będzie co się podobała,zawsze coś innego będzie inne mapy zobaczą jak by to nie przeszło to zawsze to można cofnąć... nie widzę problemu.Nie widzę sensu grać tą samą mape 10-15 razy dziennie tak jak jest teraz.Wbij na server i zobacz co jest dodawane jakie mapy nikt żadnych nie zna i dodaja west,dust,eldorado,rats.Jak dla mnie pomysł jest dobry ale co ja bd pisał jak wam się nie chce po prostu nic nowego na servie robić/dodawać

 

 

Z tego co widzę chyba tobie przetłumaczyć tego się nie da ,ostatni mój post na tym forum, z tego co widzę to się nie orientujesz co się dzieje na servie,popytaj adminów czy nie mam racji dodawać map to możesz i 200 tygodniowo skoro nikt nie zna map to i grać na nich nie będzie.Pa:*

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zalosne, marudzisz o mapki, map zostalo wgranych wiele, sam poprosilem o wgranie bodajze 7 map... nad serwerem prace sa caly czas, jednak to nie nasza wina ze jestes za glupi aby zobaczyc ze cos sie zmienilo, ze cos nowego zostalo wprowadzone... a jesli nie wiesz jakie mapy sa na serwerze zawsze mozesz uzyc komendy amx_maplist, i nominowac "nowa" mapke... 

 

 

 

 

 

Jest na tej sieci wiele serwerow, cos Ci nie pasuje to nie graj na naszym, nikt Cie na sile trzymal nie bedzie a napewno nikt nie zaplacze ;) tyle z mojej strony.

 

 

 

Elo, nie pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Zalosne, marudzisz o mapki, map zostalo wgranych wiele, sam poprosilem o wgranie bodajze 7 map... nad serwerem prace sa caly czas, jednak to nie nasza wina ze jestes za glupi aby zobaczyc ze cos sie zmienilo, ze cos nowego zostalo wprowadzone... a jesli nie wiesz jakie mapy sa na serwerze zawsze mozesz uzyc komendy amx_maplist, i nominowac "nowa" mapke... 

 

 

 

 

 

Jest na tej sieci wiele serwerow, cos Ci nie pasuje to nie graj na naszym, nikt Cie na sile trzymal nie bedzie a napewno nikt nie zaplacze ;) tyle z mojej strony.

 

 

 

Elo, nie pozdrawiam.

 

 

 

Widzę że i ty nie umiesz czytać tak samo  ze zrozumieniem że to inni nie znają map ,, a jesli nie wiesz jakie mapy sa na serwerze zawsze mozesz uzyc komendy amx_maplist, i nominowac "nowa" mapke... '' Chciałem dobrze dałem pomysł to od razu ból dupy zamiast popytać innych a nie 2 osoby się wypowiedziały i koniec hah

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

 

 

Zalosne, marudzisz o mapki, map zostalo wgranych wiele, sam poprosilem o wgranie bodajze 7 map... nad serwerem prace sa caly czas, jednak to nie nasza wina ze jestes za glupi aby zobaczyc ze cos sie zmienilo, ze cos nowego zostalo wprowadzone... a jesli nie wiesz jakie mapy sa na serwerze zawsze mozesz uzyc komendy amx_maplist, i nominowac "nowa" mapke... 

 

 

 

 

 

Jest na tej sieci wiele serwerow, cos Ci nie pasuje to nie graj na naszym, nikt Cie na sile trzymal nie bedzie a napewno nikt nie zaplacze ;) tyle z mojej strony.

 

 

 

Elo, nie pozdrawiam.

 

 

 

Widzę że i ty nie umiesz czytać tak samo  ze zrozumieniem że to inni nie znają map ,, a jesli nie wiesz jakie mapy sa na serwerze zawsze mozesz uzyc komendy amx_maplist, i nominowac "nowa" mapke... '' Chciałem dobrze dałem pomysł to od razu ból dupy zamiast popytać innych a nie 2 osoby się wypowiedziały i koniec hah

 

 

 

 

Skoro ich nie znaja to przedstaw im mapy, jakie sa, jakie moga wybierac i po problemie a nie tutaj placze zapodajesz, zrob cos sam a dopiero potem placz, nie ciagle marudzisz i marudzisz, malo robisz duzo gadasz typie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Skoro ich nie znaja to przedstaw im mapy, jakie sa, jakie moga wybierac i po problemie a nie tutaj placze zapodajesz, zrob cos sam a dopiero potem placz, nie ciagle marudzisz i marudzisz, malo robisz duzo gadasz typie.

 

 

Chyba po to masz admina żeby pomagać graczom, to ty powinieneś przedstawiać innym mapy a nie ja coś chyba tobie w głowie się pokiełtało już

 

Ja nic nie beczę tylko dałem pomysł, jak ja mam coś zrobić sam jak admini tacy jak ty odrazu jakieś podjazdy walą ,nie wiem okres masz ?Dobranoc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


owszem jestem adminem, pomagam graczom ale nie jestem niczyim murzynem, nei bede sie poswiecal bo jeden saper placze o mapy, chyba cos Ci sie pomylilo, admin jest od pilnowania serwera, nie od pomagania gburom wiecznie placzacym o wszystko :) jesli otrzymasz pomoc od admina jest to pokazanie dobrej woli, nie zrobienie tego co musi zrobic twoim zdaniem... wszystkim pasuje tak jak jest, nic nie bedzie zmieniane bo TOBIE sie cos nie podoba, nie podoba sie? zrob cos w kierunku tego aby gracze nie wybierali takich map i tyle. Albo poprostu zmien serwer :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Napisałem wyżej, że aktualizacja map odbędzie się po świętach i wgramy mapki proponowane przez graczy. Niestandardowe mapy zostaną wyłączone. 

 

 

 

 

 

 

Z tego co widzę chyba tobie przetłumaczyć tego się nie da ,ostatni mój post na tym forum,  

 

 

 

 

 

 

Jeżeli chcesz to możemy coś z tym zrobić. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...