Skocz do zawartości
Damian199120

[ODRZUCONE]Odwołanie

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj między godziną 23 a 24 dostałem bana nie wiadomo za co grłem na serweze dłuższy czas i nie miałem nigdy z tym problemu. 

Chciał bym się dowiedzieć za co niby dostałem tego bana bo to się robi śmieszne nawet nie wiem na jakiej mapie go dostałem i jak to sprawdzic

NIK gracza mam dj bobo i mam na nim konto premium ruska. 

Śmieszne jest to że gra się normalnie że wszystkimi a ktoś cię banuje nie wiadomo za co.

Edytowane przez Damian199120
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



BUILD 6027 SERVER (0 CRC)
Server # 23
[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] You are banned from this Server! 
[AMXBans] You are permanently banned. 
[AMXBans] Banned Nickname : P!xeL 
[AMXBans] Reason : ' Wstaw screeny na Multi-Head.pl ' 
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.Multi-Head.pl 
[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_2 : 0 : 1508089058 ' 
[AMXBans] Your IP : ' 46.134.49.211 ' 
[AMXBans] =============================================== 
Kicked by Console:  You are BANNED. Check your console.
Kicked : You are BANNED. Check 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witaj!

Powód twojego bana to "Wstaw screeny na Multi-Head.pl", oznacza to, że zostały Ci zrobione screeny.

Screeny są robione automatycznie, dlatego też nie ma możliwości, abyś ich nie posiadał. Jeżeli nie możesz ich znaleźć, skorzystaj z poniższych poradników:

Gdzie znaleźć screeny:

http://multi-head.pl/index.php?/topic/21345-wzór-wstawiania-ss39ów-oraz-gdzie-je-znaleźć/

Poradnik wideo:

http://multi-head.pl/index.php?/topic/21353-jak-wstawić-ss39y-poradnik-video/

Kolejną czynnością, która może Ci pomóc, będzie zainstalowanie programu IrfanView i poszukanie nazwy plików np. halflife01.tga.
Będzie Ci on potrzebny, ponieważ możesz nie posiadać programu do odtwarzania rozszerzenia TGA i ss'y widnieją jako białe pliki, co możne wprowadzać w błąd.Jeśli nie pomoże, szukaj po dacie bądź typie pliku daj w folderze zakładkę widok > lista i będziesz miał przejrzyście dany typ pliku i datę.W przypadku braku screenów po upływie 48 godzin masz jednorazową szanse na otrzymanie UB poprzez zrobienie reklam. Więcej na ten temat w linku poniżej :

http://multi-head.pl/index.php?/topic/42019-wzór-odpracowania-ostrzeżeń-z-forum-i-banów-z-serwerów/

oraz

http://multi-head.pl/index.php?/topic/45790-odpracowanie-kar-na-forum-i-serwerach/

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Każdy odsyła gdzies indziej admin ktury dał mi bana jakiegoś z du*y wzietego widocznie nie powinien wogule nim być nie bende się produkował bo to bez sensu tylko zmień ie sobie nie kturych adminów bo się nie nadają nie częściej grają i popatrz a nie dają baby z du*y wzięte bo co ma lepszą frekfencje@Marshallek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Damian199120 oczekujesz od nas pomocy a nawet nie podałeś swojego nicku na którym grasz, IP i SteamID. Skąd my to mamy wiedzieć? Wywróżyć z fusów? Od wczoraj Ci pisze - skopiuj wzór i go wypełnij to Ci pomożemy. Do dzisiaj tego nie zrobiłeś. Jak się dostosujesz do wskazówek to wtedy będzie można cokolwiek zrobić. Jak tego nie zrobisz no to cóż, magikiem nie jestem żeby znać Twój nick i IP, a to jest konieczne żeby sprawdzić czy to zwykłe pokrycie się IP z banem czy inna sytuacja.

Oczekujesz pomocy, my Ci pomożemy ale daj sobie pomóc, a nie pisz 10 tematów i żaden bez Twoich danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Damian199120 Tłumaczyłem Ci na PW jak masz to zrobić, powiedziałeś, że wiesz jak to zrobić. Z tego co widze to napisałeś, że Twój nick w grze to dj boboo, a na wycinku z konsoli widać, że jest to inny nick. Wyślij nam swoje ip/sid i wtedy spróbujemy coś z tym zrobić. Żebyśmy Ci pomogoli musimy mieć te najważniejsze rzeczy.

Edytowane przez MaaSteer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...