Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]UB


kotek121

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: ()Kenzo()

Godzina, data zdarzenia: 17.06.2018

Mapa: juz nie pamietam

STEAM_ID / IP: nie mam w konsoli wiec nie wiem jak dodać

Uzasadnienie: mam w konsoli napisane tylko to:Added to banned list permanently a nic nie zrobiłem już długo gram na tym serwerze i nie wiem dlaczego tak a gdy klikam amx bans napisane jest ze wszystko jest w porządku no może i tak ale nadal nie moge wejść na serwer :((((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kotek121 napsiałem Ci na czatboxie że musisz napisać o jaki serwer chodzi. Ten ban jest nadawany tylko w obrębie danego serwera i poza amxbansem więc bez serwera, nic nie możemy sprawdzić.

Cytat

STEAM_ID / IP: nie mam w konsoli wiec nie wiem jak dodać

Oczywiście że masz. Wpisz "status" i znajdź linijkę ze swoim nickiem, tam powinieneś mieć swój SteamID i czasem nawet IP. A jeśli nie ma tam IP, to uzyskasz je po wpisaniu w konsoli "amx_ip" lub na stronie bansa nad tabelą banów BANS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kotek121 dostałeś perma za omijanie banów http://aquax.hekko24.pl/bansmh/ban_list.php?bid=29666 a następnie zostałeś zablokowany na serwerze za kolejne wejście na aktywnym banie. Twoje IP zostało zablokowane.

@M a m c i a jakie bany on omijał?

EDIT: Możesz mi nawet 10000 notatek napisać bo i tak ich nie widzę ;)@Bezza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SUNN. #URLOP Proszę https://multi-head.pl/profile/43731-r3l3/?wr=eyJhcHAiOiJmb3J1bXMiLCJtb2R1bGUiOiJmb3J1bXMtY29tbWVudCIsImlkXzEiOjk0Nzc5LCJpZF8yIjo1MTE4Mjh9 dość nawet, że zrobił MK teraz. Sprawdzałam wszystko dokładnie i jest taka decyzja a nie inna. Ogólnie minęło 9 dni a miałeś 48h na odwołanie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...