Skocz do zawartości
kawalike

skarga na PAULINKA (?)

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór skargi (data i godzina): 20.12.2015r 14:16 - 14:27 (koncowka  mapy jak patrze na HLTV)

 

Nick admina/gracza, który zawinił: PAULINKA (dowiedzialem sie, ze owa "postac" to  "rodzaj meski"

 

Dowody:    http://d1.hltv.org.pl/srv23583/HLTV-1512201416-de_hell.dem.zip

 

Świadkowie: hmm, dziwny "punkt" bo sam przeciez na serwerze nie gralem -.- :) . Gram sam, bez znajomych wiec jedyni swiadkowie to  obecni na serwerze :)

 

Uzasadnienie:  A wiec tak... http://multi-head.pl/index.php?/topic/78213-pytanie-dot-praw-admina/TRESC owego linku/ postu / tematu etc..

 

 

 

Witam. Zanim zaloze skarge chcialbym sie upewnic... Mianowicie - czy mozna zmienic mape przez admina bez vote z pytanie czy zmieniamy? TAK / NIE?.

 

 

 

Otoz pewna adminka (podejrzewam, ze to ona) zrobila vote bezposrednio na zmiane mapy. Nie mam pojecia czy jej sie nie podobala czy "lamila" na ow mapce.

 

 

 

Prosilbym o szybka odpowiedz poki jestem na swiezo "nabuzowany"  :>

 

 

 

 

 

EDIT:

 

 

 

 

 

 

 

 

Można, jeżeli mapa jest zbugowana/następna mapa jest zbugowana/jest za mało graczy na taką mapę

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jak brak graczy? wejdz na HLTV i obejrzyj nim sie wypowiesz :)

 

 

 

 

 

EDIT:

 

od kiedy admin serwera dostepny za 4 posty i czas online 10min? SKladalem kiedys tutaj podanie i ja musialem czekac ponad tydzien :>

 

 

 

Rejestracja: 31 gru 2014 - jako admin logowany 23x na forum

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ZA MALO GRACZY NA TAKA MAPE (oznacza, ze nie ma respow. Np. kabul_32 ma respy a zwykly nie ma - wtedy zrozumialbym.)   ... Respy byly wiec  wg mnie ja mam racje :).

 

 

 

EDIT:

 

 

 

 

 

W sumie, to trzeba by na każdym kroku zbierać non stopa dowody.

Zbierac dowody trzeba  jesli sie praw nie przestrzega (sugerujesz, ze nie przestrzegasz non stop? )  takze masz racje.. zbieraj dowody :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. @@paulinkaABC przy takich decyzjach konsultuj się z graczami. W dodatku podaj mi wcześniejszy nick z konta w celu usunięcia go lub przywróceniu uprawnień a usunięciu tego, Twój wybór. 

 

2. @@Lyubov proszę abyś dopisała admina do listy i abyś przeglądała czy co odwiedza regularnie forum, to Jego obowiązek, jeśli nie wypełnia to trzaskaj ostrzeżenia. 

 

3. @@kawalike skarga jak najbardziej słuszna. Admin zawinił ale się nie bawił i zmienił aby było więcej graczy, myślę że obejdzie się bez ostrzeżenia 

 

 

 

Zamykam i pozdrawiam. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...