Skocz do zawartości
VisTeR.'

 zamknięty Reset serwera.

Rekomendowane odpowiedzi

W związku ze zbliżającym się resetem serwera tworzę temat byście mogli nabazgrać swoje opinie na temat serwera.

Czegoś brakuje coś wywalić itp.

Dodatkową informacją jest to że data resetu może być przeniesiona na później ze względu na bugowanie ST kluczy itd. 

Jest już to w trakcie naprawy.  

Pozdrawiam i czekam na spam w temacie :D 

Jeszcze jedno dla moich adminów dla was tym razem też coś zrobię :p 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jako gracz usprawnilbym misję aby była większa szansa na drop po jej wykonaniu. Tak samo jak i w klanie te misję aby cokolwiek leciało. Ewentualnie dodał troszkę większy drop na skrzynki i może jakiejś dodatkowe punkty bądź st za najlepszego gracza mapy

Edytowane przez Kakarotoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dla mnie też coś zrobisz (O)-(0)? . A tak serio może dla osoby która będzie 1 w tabeli jak będzie się kończyła mapa to 100 st nie dużo ale też nie za mało jeżeli jest taka opcja.

Edytowane przez Zjarany banan *-*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W dniu 28.07.2018 o 12:04, Kakarotoo napisał:

Jako gracz usprawnilbym misję aby była większa szansa na drop po jej wykonaniu. Tak samo jak i w klanie te misję aby cokolwiek leciało. Ewentualnie dodał troszkę większy drop na skrzynki i może jakiejś dodatkowe punkty bądź st za najlepszego gracza mapy

Będzie drop zmieniony więc spokojnie ;)

W dniu 28.07.2018 o 19:56, Zjarany banan *-* napisał:

Dla mnie też coś zrobisz (O)-(0)? . A tak serio może dla osoby która będzie 1 w tabeli jak będzie się kończyła mapa to 100 st nie dużo ale też nie za mało jeżeli jest taka opcja.

Myślę ze damy radę :)

Prawdopodobna data resetu u nas to 11 sierpnia. Tak na 90%. Reszta oczywiście później.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...