Skocz do zawartości
michcio.

Skarga na wypasa

Rekomendowane odpowiedzi

Owszem bany były. Wielokrotnie stawiałeś miny w przejściu, lecz nie zawsze zdąrzyłem je uchwycić. Tutaj kolejny ss :

 

http://www29.zippyshare.com/v/J5XwF4Xz/file.html

 

Miny były ustawione w poprzek, niestety nie jestem robotem i nie uchywciłem tego, gdyż inny gracz już w te miny wszedł. Potwierdzą to gracze, którzy grali na mapie i spamili mi na u@ od rund 5 czy 6, iż niejaki MichciO. kładzie miny w przejściu. Jeżeli będzie potrzeba świadków, proszę pisać. Problemu z tym nie będe miał :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Te miny dali sie przeskoczyć na lajcie, zawsze tak stawialem i nikt problemu nie miał :) opiekunka sama twierdzi że miny dobrze postawiłem, gdyby mi ktos powiedzial ze tam sa jakies oddzielne zasady to z pewnością bym przestał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Według mnie te miny to jedna wielka glupota.. dostalem juz ja osbiscie z 7 banów za miny ... Postawmy sie w sytuacji osoby ktora zaczyna gre na serwerze poniewaz kolega mu polecil tego coda wybiera sobie klase sapera ... nie znajac regulaminu kladzie mine tam gdzie najlatwiej daje sie zabic... I oczywiscie odrazu leci ban ... Sadze ze te miny powinny byc zastąpione rakietami , albo czymś podobnym bo z tym sa tylko problemy i nie potrzebne bany ... 

 

pozdrawiam tAu !  :wegorz:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Według mnie te miny to jedna wielka glupota.. dostalem juz ja osbiscie z 7 banów za miny ... Postawmy sie w sytuacji osoby ktora zaczyna gre na serwerze poniewaz kolega mu polecil tego coda wybiera sobie klase sapera ... nie znajac regulaminu kladzie mine tam gdzie najlatwiej daje sie zabic... I oczywiscie odrazu leci ban ... Sadze ze te miny powinny byc zastąpione rakietami , albo czymś podobnym bo z tym sa tylko problemy i nie potrzebne bany ... 

 

pozdrawiam tAu !  :wegorz:

 

 

NIE ZNAJMOŚĆ REGULAMINU NIE ZWALNIA Z JEGO PRZESTRZEGANIA

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak jak mówiłam ban był bezpodstawny. Potwierdzi to S@ bo regulamin jest powiązany a w regulaminie dokładnie piszę gdzie nie można dawać min a gdzie można.

 

 

3 bany, mała korekta :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...