Skocz do zawartości
UWAGA_STRZELAM

Problem ogromny :(

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: Codziennie 
Nick gracza: koneserr
Dowody: https://megawrzuta.pl/download/2c79965665943190ca1fc928153523b5.html
Świadkowie: Na pewno wypowiedzą się pod spodem 
Uzasadnienie: W gruncie rzeczy moi drodzy to nie skarga ale problem, a jeszcze konkretniej prośba zarazem ażeby ludzie odpowiedzialni  rozpatrzyli podania o admina na COD 800lvl w trybie przyśpieszonym sam @Play Hard nie ogarnie całego serwera cały czas on też ma prywatne życie.Proszę o nie traktowanie tego jako jakiejkolwiek reklamy podania żebym zaraz warna nie dostał XD. A uzasadnienie jest chyba proste gdy wbija taki pasożyt jak np. koneserr,Gripex i inne szkodniki jakość gry się zmniejsza po drugie niektórzy gracze którzy na co dzień nie odpalają HAXÓW to przez takiego śmiecia się odpalają dostają w konsekwencji bana i nie mają podstaw do obrony bo czitowanie to czitowanie, chodź próbował pomóc ale jednak zaszkodził no bo zabijał i tych nie odpalonych, a wiec powiększenie grona adminów w szybkim tempie wytępiło by takich chamów i gracze grający "czysto" mogliby cieszyć się radością z gry, jest jeszcze jeden powód dla mnie nie aż tak istotny ale dla innych może być znaczący, bo kto nie chciał by być w TOP-CE prawda ? A wiec jeśli obecnie takie szuje grają po 2h na serwerze z innymi ich ranga spada i mogą zniechęcić się do gry na serwerze bo uważają to za bezsensowne i (oby nie) ale mogą odejść. Dziękuję za możliwość wypowiedzi i wzięcia sobie sytuacji do serca.

Edytowane przez UWAGA_STRZELAM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Ze wszystkim się zgadzam. Wstawiam się ZA bo codziennie gram i widzę co się odwala ( poświęcam swój czas na nagrywanie demek i wstawianie cheaterów na forum a przecież mógłbym dalej grać i nic z tym nie robić?) pomimo tego odpałów jest coraz więcej, a wiele nowych graczy "odwraca się na jednej nodze" od serwera po kilku rundach gry z cheaterem. Mam nadzieje że wkrutce się to zmieni. Adminów jest mało. Po prostu ich BRAKUJE. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


TAK to jest prawda na tych ludzi już nic nie działa . Moje największe starania nie pomagają . Moje bany nic nie dają (próbowałem wszystkiego)gdy ci osobnicy dostaną bana wracają po 5 minutach , jedynie co daje rade to "slay"( a ja nie mam całego dnia żeby przesiadywać na serwerze i to robić) na nich czym po chwili wychodzą , ale jak ja już wyjdę to wracają . To wszystko nic nie skutkuje moja praca nad tym wszystkim i koledzy którzy się wypowiadali o tym wiedzą .

PS. Tylko PlayHard ,a nie Go Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...