Skocz do zawartości
SWAT-Jednostka

 zamknięty Ban najwyrazniej za nic :) 801

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry:SWAT-Jednostka Specjalna
Godzina, data zdarzenia:przed chwila                                                 Banowal admin :Legend's Back czy jakos tak 
Mapa:de_dust 2x2
STEAM_ID / IP:
[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 153665802 ' 
[AMXBans] Twoje IP : ' 37.47.13.185 '                                    

Uzasadnienie:ban niby za pomoc w questach ale mi sie wydaje ze nie byla zadna pomoc poniewaz na mapie Wiocha nick 2001 mnie wgl nie bil a ja go bilem ciagle i zabieralem hosty :) o to co pisze w konsoli ponizej :


Server # 355
[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] Pozostalo ci 6 dni , 23 godzin , 49 minut i 34 sekund bana. 
[AMXBans] Zbanowany Nick : SWAT-Jednostka Specjalna 
[AMXBans] Powod : ' pomoc przy questach ' 
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Multi-Head.pl 
[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 153665802 ' 
[AMXBans] Twoje IP : ' 37.47.13.185 ' 
[AMXBans] =============================================== 
Kicked : Zostales ZBANOWANY. Sprawdz swoja Konsole.

 

Edytowane przez SWAT-Jednostka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam.

Demka:

 https://megawrzuta.pl/download/1bec0c6f32b226b654cdf92476e7f659.html 

https://megawrzuta.pl/download/9b1a321eadb70a7e834028e073cc29a4.html

1 To że go bił : " na mapie Wiocha nick 2001 mnie wgl nie bil a ja go bilem ciagle i zabieralem hosty" 2001 nie bił bo pomagał więc jak by mógł go bić ? 

2 na mapie cs_max także widać jak 2001 nie zbyt specjalnie się przejmował tym że SWAT zabiera hosty - komunikowali się

3 Świadkowie się wypowiedzą. na demku WIDAĆ i SŁYCHAĆ jak gracze pomagają sobie w robieniu questów ( samo zabijanie/"bicie" nic  nie ma do pomocy w questach ( mam nadzieje że się nie mylę ). Swat wielokrotnie już wykonywał questy przy czyjejś pomocy i dostałem info że jak na razie żaden admin nie ukarał go za to... Ja raczej nie mam więcej co przedstawiać.

Dodam, że SWAT dał podanie na admina a jak na razie "nie świeci" przykładem dla innych graczy.

Edytowane przez Legend'sBack
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Skoro są dowody i świadkowie a 4 podpunkt regulaminu brzmi tak: "4.Nie przeszkadzamy innym, nie współpracójemy z przeciwnikiem, staramy się o miłą atmosferę na serwerze." Lecz czasu na jaki ma zostać zbanowany gracz nie podano.  Moim zdaniem należy się kierować textem czerwonego koloru, który znajdóje się zaraz pod regulaminem i pisze tam tak: "W razie przewinień nieuwzględnionych regulaminem kara przyznawana jest wedle uznania admina i adekwatna do popełnionego czynu." Myślę, że można już zamknąć ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


https://megawrzuta.pl/download/1bec0c6f32b226b654cdf92476e7f659.html - klesty 

5;45/47 Cytuję słowa SWATA " już kończę prawie, wiesz?" 

5;58/59 słowa SWATA "czekaj zobaczę jakie questy mi jeszcze zostały" po chwili jednak gracz o nicki "2001" postanowił go zabić, na co SWAT odpowiedział "no nie strzelaj" 

6;19 słowa gracz "2001" "No już idź po te hosty, nie sr*j" 

6;54 SWAT mówi "tak skończyłem, tylko bomba mi jeszcze została" 

 

 

https://megawrzuta.pl/download/9b1a321eadb70a7e834028e073cc29a4.html - swacikolejne

1;40 Gracz SWAT broi pakę i mówi do gracza "2001" "nie strzelaj, chce coś zobaczyć" No i gracz 2001 faktycznie do niego nie strzelał, obserwował jak swój kolega broi paczkę. 

W dniu 17.08.2018 o 17:02, SWAT-Jednostka napisał:


Uzasadnienie:ban niby za pomoc w questach ale mi sie wydaje ze nie byla zadna pomoc poniewaz na mapie Wiocha nick 2001 mnie wgl nie bil a ja go bilem ciagle i zabieralem hosty :) o to co pisze w konsoli ponizej :


 

Bzdura. Wystarczy przejrzeć demka, które rozpisałem i można w łatwy sposób przekonać się, że Twój kolega "2001" pomagał Ci przy tych questach. 

 

W dniu 17.08.2018 o 18:57, SWAT-Jednostka napisał:

Powiadasz ze ja przykladem nie swiece? a kto mnie ciagle slapowal jak gralem? naduzywanie admina ? to wypowiedz sie do tego jak slapujesz mnie ciagle sun jakby co mozesz sprawdzic :) jak slapuje mnie jak tylko gram 

Jeżeli taka sytuacja miała miejsce, to wystarczy tylko nagrać demko i wrzucić na forum w odpowiednim dziale, albo poprosić kogoś z wyższej administracji o przegląd logów.

Regulamin mówi nam

4.Nie przeszkadzamy innym, nie współpracujemy z przeciwnikiem, staramy się o miłą atmosferę na serwerze. Tutaj niestety było inaczej @SWAT-Jednostka jednak czasu  długości bana nie podano  - racja Panie @LukiBGO

Dlatego myślę, że warto tutaj przytoczyć te słowa.  W razie przewinień nieuwzględnionych regulaminem kara przyznawana jest wedle uznania admina i adekwatna do popełnionego czynu.

@Legend'sBack Miałeś prawo oczywiście zdecydować o długości bana w takiej sytuacji, jednak ban na tydzień to zdecydowanie za długo. Jeżeli była to pierwsza taka sytuacja to proponuję zacząć od 3h  3.5h - ma to nauczyć gracza, że nie robimy takich rzeczy na serwerze. 

Jeżeli ktoś wyżej będzie chciał coś dodać do tematu to sobie go otworzy i napiszę, a ja temacik zamykam i życzę miłego dzionka. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...