Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]odwolanie LoOnGi


Loongi

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry:

LoOnGi

Godzina, data zdarzenia:

13:50

Mapa:

cs_wiocha

STEAM_ID / IP:

76561201187421920

Uzasadnienie:

 

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] You have been banned from this Server!
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.Multi-Head.pl
[AMXBans] Reason: 'MINY CIAGLE  !!!'
[AMXBans] Duration: '3 hours'
[AMXBans] Your SteamID: 'VALVE_1:0:1613578096'
[AMXBans] Your IP: '88.156.6.105'
[AMXBans] =======================================

 

w ostatnim tygodniu dostaje codziennie po pare banow, czasami slusznie czasami nieslusznie. Zdarza sie ze wiem ze zaraz padne to wciskam przycisk z przyzwyczajenia i zdarza sie tak ze ktos raz za razem staje na mine ktora mozna ominac i w dodatku w zlosci ciagle mnie obraza i wyzywa badz ktorys z adminow niefortunnie stanie i odrazu ban na 5 min albo na 3h jak tu. Mina stala na samym zakrecie jak sie wychodzi z respa ct (wiadomo ze nikt nie jest na tyle b ystry by ja zobaczyc na samym zakrecie), oczywiscie mine mozna bylo ominac na tysiac sposobow.

Mape badz dwie mapy wczesniej tez dostalem bana za rzekoma mine na schodach ida na BS B od respu tt zaraz wprzed wejsciem do ciemni. Ale spoko, Sentry gunow nikt nie widzi jak stawiaja na longu czy tez w PRZEJSCIACH np na wiocha przy respie tt.

 

  •  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem CI już parę razy abyś się zapoznał z regulaminem serwera ponieważ nie dostajesz banow za free tylko za to że stawiasz miny w złych miejscach.

teraz do tego kłamiesz w żywe oczy ze Cie ktoś wyzywa gram sporo kiedy i ty jesteś i nie widziałem obrazy Ciebie. jak już to piszą << k***a, jebana mina i tp>> nic do Ciebie.

no i na koniec mówisz ze stawiasz przez przypadek te na pewno postawiłeś przez przypadek. koniec schodów jak się wchodzi na góre

http://d1.hltv.org.pl/srv23614/HLTV-1808231342-cs_wiocha.dem.zip

4.45-55 widać  jak ładnie stawia + fotke zrobiłem

 

Następnym razem dostaniesz znowu na 3h bo mamy dość już tych złych min

logi.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Sieci

watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...