Jump to content
LukiBGO

hp

Recommended Posts

Dziś rano wbijam na serwer i nagle mam dziwnie 505 hp na wojkowym a przecież mam full hp,  a jeśli chwikę poczekam to dobija mi hp do 555, ponieważ mam troche regeneracji. Proszę o pomoc w tej sprawie.

Link to comment
Share on other sites


cos ewidentnie jest nie tak. ja w kazdej rundzie mozna powiedziec ze mam losowe hp. mimo tego ze mam max na snajperze to waha sie od 500 do 575. jednak zdarzały sie momenty gdzie mialem 700 a nawet 925. nawet nie wiem jakim cudem. to samo sie tyczy odejmowania hp. moze i mam dodane max ale czasem jest blad, gdy parze w statystyki i mam np. 220/400 w zdrowiu. nie moge wiecej dodac a jak zresetuje hp to mam na minusie. przekreca sie ekran i nikt nie moze mnie zabic. moga we mnie strzelac, exp im leci ale ja tak naprawde jestem martwy. przydaloby sie poprawic  ten blad ^^ 

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites


HP buguje się przez klan. Jeśli macie dodane w klanie +5 do hp czasem odejmuje nawet po 200.

W klanie praktycznie nic nie działa prawidłowo. Jedynie opłaca się wbijać bonus expa, tylko on coś dodaje.

Edited by SoBeRiuS
Link to comment
Share on other sites


@SUNN. masz tu link do ss https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1503462913 zobacz jak wygląda sytuacja gdy chcę zagrać komandosem.

A czasem to się tak bugóje ze masz 0 hp ekran przekrzywiony i jesteś nieśmiertelny ale się rusząc nie możesz

Edited by LukiBGO
Link to comment
Share on other sites


@LukiBGO   Ten bug z przekrzywionym ekranem działa praktycznie tylko na Wojskowym, jeśli jesteś w jakimś klanie. Jeśli wybierzesz klasę Wojskowego i wejdziesz na Spectate na 3/4 rundy ta klasa tak się buguje. Nie możesz wtedy tą klasą się poruszać, a ona sama staje się nieśmiertelna, odbicie pocisku wtedy działa więc każdy kto w ciebie wtedy strzela nie zabije ciebie tylko sam siebie. 

Usuń się z klanu wtedy problem zniknie. Chociaż jest to dość przydatny bug na odpalonych graczy, szybko nudzi im się gra. 

Edited by SoBeRiuS
Link to comment
Share on other sites


Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...