Skocz do zawartości
Mohamed Alli

 zamknięty [ODRZUCONE]odwołanie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: Tryskający w Pupę Nami!

Godzina, data zdarzenia: 21.09.2018 - 15:07:00

Mapa: De_Dust2

STEAM_ID / IP: http://aquax.hekko24.pl/bansmh/ban_list.php?bid=6719

 

Kolejny raz mam przez to Przechodzić??? Miałem tylko 250 kondycji, ciekawe co by było jakbym miał perk: Zmodyfikowany Żołnierz +25%"ps: nadal zbugowany jest"

2 Dema z ostatnich gier przed banem: https://www94.zippyshare.com/v/UiwlS4j0/file.html , https://www112.zippyshare.com/v/aCduVylG/file.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Od jakiegoś czasu admini zgłaszają mi Twoje niemożliwie szybkie bieganie.

Tutaj są dwa demka, na jednym widać bieganie Covera przy 240 kondycji a na drugim Tryskającego przy kondycji 250, na moje oko jak i oko innego admina, niemożliwe jest aby 10 kondycji robiło aż taką różnicę, ale to już ocenicie sami.

 

cover.dem

tryskajacy.dem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie chcę mi się znów Tłumaczyć WAM PO RAZ DRUGI...

Ostatnio dostałem bana za "KOMENDY" no i oczywiście musiałem czekać około 20 Godzin żeby Członek UBT sprawdził dema i ocenił"b-" dla nie kumatych że czyste. Po całej Aferze podobno WOLF pisał/rzeparbiał kij wie co robił ale wgrał Plugin który uniemożliwia cl_forw/side/bck powyżej 400, więc nie rozumiem??? Po za tym co to za Argument??? Wpisz komendę w konsoli i nagraj jak Biegasz, a następnie Porównaj do moich  dem POV.

 

Wielka szkoda że nie mam linka do Tamtego Tematu to skopiowałbym TREŚĆ wystarczyłoby+mam pobindowane klawisze tak że nawet jakbym wpisał cl_fo/si/ba +400 to od razu miałbym znów równe 400, nie będę tu podawać tego tylko PW Opiekunowi/UBT+

 

Czekam na Werdykt UBT kolejny raz...

 

ps: Moderator+ proszę o Zamknięcie tematu żeby uniknąć zbędnego spamu.

 

PRO ADMINI k***a POWIEDZCIE MI NA ILU FPS'ACH GRACIE I W JAKI SPOSÓB BIEGACIE, ZARAZ PODAM WSZYSTKIM BIND Z INNEGO COD'A KTÓRY UNIEMOŻLIWIA +400 WARTOŚCI, A KTO TROCHĘ POMYŚLI SOBIE PRZEROBI NA ILE BĘDZIE CHCIAŁ SKORO TACY CWANI JESTEŚCIE!

@Vix33nek! @cover  >>> Jeżeli pobiegniecie za mną Tak samo szybko lub szybciej Tyłem nawet na Komendach"+10 więcej kondycji ode mnie" To k***a możecie tego perma zostawić. Tylko jakąś obszerną mapę którą w miarę znam...

Edytowane przez Mohamed Alli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niestety kolego ale jak dla mnie wykorzystujesz bugi i nie jest to normalna szybkość. Kiedyś już osoba poruszająca i grająca tak jak ty dostała bana więc będę nadal się tego trzymał. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...