Skocz do zawartości
Gość

 zamknięty skarga na admina

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia:29.09.2018
Nick gracza: @Szymonster
Dowody:

sesio
SteamID STEAM_0:1:189989868
SteamCommunity ID 76561198340245465
Adres IP 31.11.131.138
Typ Bana SteamID
Powód Bana obraza admina
Wykonano 29.09.2018 - 17:24:35
Długość Bana Odbanowany
Wygasa Nie określono
Zbanowny przez Szymonster
SteamID Admina STEAM_0:0:433068698


Świadkowie:sma ban
Uzasadnienie:graliśmy na full mapie ta małą z basenem a admin sobie postanowił zmienić mapę też na małą ale inną po co ??????

po zmianie mapy napisałem cytuje admin ciuliku po co zmieniasz mapę (z małej) na małą ? 

Moim zdaniem to nie jest obraza na 30 min a wg to chcę by admin banując mnie dał dowód 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam :). Myślę że wyższe władzy administracji nie powinny wyciągać wobec mnie zbyt dużych konsekwencji . Graliśmy na mapie 
fy_pool_day dostałem propozycje  coś w stylu może zmiana tej mapy ? pomyślałem w sumie czemu nie w końcu jestem od tego by pomagać. I to nie tak że zmieniłem od tak mapę tylko zrobiłem głosowanie zmiana mapy ? TAK NIE . Większość serwera ,znaczna większość była na tak. Więc poprosiłem aby ludzie pisali mi na jaką mapę ma być zmiana . Osoby które były na serwerze pisały cs_wiocha i dust2x2.
Więc dałem te mapy do wyboru Cs_wiocha czy dust2x2 ludzie wybrali wioche . Zmieniłem kazdy byl zadowolony . Powód o danie bana dla pana sesio to po prostu taki że nie lubię chamstwa i walczę o to aby na serwerze panowała kultura . Słowo ciuliku jest zdrobnieniem słowa Ciul , przynajmniej ja tak to odebrałem , Tak wiem że może i pochopnie zareagowałem za co przepraszam Sesio za to . Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego wieczoru przy pięknej słonecznej sobocie :) . Przepraszam Sesio :)

Edytowane przez Szymonster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ja wszedłem w momencie jak zmieniałeś mapę więc też przepraszam,myślałem że się bawisz a słowo ciulik to nie obraza jak dla mnie :) wiem co to chamstwo,głupia sytuacja wyszła, myślę że temat do zamknięcia. 

 

aa i na przyszłość staraj się dogadać i wytłumaczyć a nie od razu bana lepisz to potem skutkuje ilością graczy na naszym cod 200 :(

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Rozumiem też się wyglupiłem :( . Więc bez żadnych spin Sesio :D . Mogliśmy wyjaśnić niż zawracać czas na czytanie tego naszej Administracji :D . Pozdrawiam Serdecznie Myślę że temat zostanie zamknięty bez żadnej kary dla mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


też Cię przepraszam ;) nie bierz nigdy od starej wygi nic na poważnie,ja też się zachowałem jak dziad :D...

ale wyszło na dobre każdy uczy się dalej,powodzonka .... proszę o Klamkę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...