Skocz do zawartości
Ossaea

 zamknięty Skarga na Admina 3Mapsa

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: 2018-10-07
Nick gracza: Pitondo
Dowody: Demko (demo pojawi się dopiero po mapie), świadek

Demo nr1. Robienie z graczy bomb zegarowych. (na 2 mapie też robił)

http://637681.node45.pukawka.pl/dem-de_overpass-1538930501-1538932929.zip

Demo nr2.

http://637681.node45.pukawka.pl/dem-de_mirage-1538932942-1538935532.zip

Tak przy okazji to w tabeli macie zamienione. Dema z 3mapsa są tam gdzie arenki, a dema z arenki tam gdzie 3mapsa.


Świadkowie: Jeden gracz na serwerze. Waldo.
Uzasadnienie: 

Sytuacja 1.

Zdarzyła się ona kilka dni temu dlatego nie mam demka, ale mam świadka.

Wyglądało to tak. Plantuję pakę na B, nie sprawdziłem do końca BSa po prostu zacząłem kłaść pake. Udało mi się ją zaplantować po czym admin Pitondo trafił mnie z kosy, ale nie zabił. Zabiłem go i napisałem na czacie "bot" po czym dostałem kicka od spłakanego admina. Po wejściu na serwer napisałem, że się spłakał i dlaczego mi dał kicka, chciałem wyjaśnić sytuację na priv, ale admin mnie olewał i dawał kicki.

 

Sytuacja 2.

Zdarzyła się ona przed chwilą. Admin tak po prostu robił z graczy bomby zegarowe bez ich pozwolenia.

Sytuacja 3. 

Również zdarzyła się przed chwilą. Jakiś tam gracz się denerwował i wyzywał ludzi na co ja sarkastycznie odpowiadałem w stylu "no, dokładnie". Dopóki wyzywał on innych graczy to wszystko było dobrze, ale jak wyzwał Pitondo i napisałem to samo to od razu dostałem gaga. Po chwili sam Pitondo zaczął wyzywać ludzi na czacie i przeklinać. Wbił drugi admin Lupeg, więc napisałem na u@ zgłoszenie na Pitondo, że wyzywa i przeklina przez co daje zły przykład jako admin. Wtedy dostałem kicka. Wszedłem na serwer i Pitondo zaczął mnie wyzywać, to też odpowiadałem na u@. W tej samej rundzie ktoś go zblokował i admin się zdenerwował i ponownie zaczął przeklinać. Napisałem na u@, że nadużywa mikra w ten sposób na co znów mi coś tam odpyskował, ja odpisałem, że taki daje przykład, więc ja piszę podobnie. Zaczął coś tam faflunić i dał mi bana na 1h http://arcanos.xaa.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:128423350&advType=steamid&Submit

 

Ogólnie zachowanie tego administratora jest karygodne np. gracz prosi o drop, Pitondo mając VIPa i 16k$ odpyskowuje mu, że nie dropnie. Gdy tylko ktoś coś złego o nim powie to daje kicki, a nie patrzy na to, że sam tak robi. 

Edytowane przez Ossaea
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie mam zbytnio czasu na oglądanie całych demek.

Sprawdziłem pierwsze demko i nie zauważyłem żadnych bomb żeby admin kogoś wysadzał. Proszę o zbliżony czas takiej sytuacji.

Edytowane przez Arcanos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Podpinam sie pod skargę, Ostatnio pitondo zaczął mnie kickowac bo tym jak zaśmialem sie przez mikrofon kiedy nie trafil w plecy (nic nie mowilem, nie obrazalem, nie krzyczalem. Po prostu sie zasmialem.) Dostalem kicka, jak tylko wszedlem na serwer dostalem od razu kolejnego i potem kolejnego, jak juz znudzilo mu sie kickowanie mnie, powiedzial cos w stylu "Bo mi pi*******z k***a jak gram pajacu". To tyle ode mnie. Brat Pana pitondo, Netrax nie lepszy, ale to w osobnym temacie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W dniu 7.10.2018 o 19:49, Ossaea napisał:

Wyglądało to tak. Plantuję pakę na B, nie sprawdziłem do końca BSa po prostu zacząłem kłaść pake. Udało mi się ją zaplantować po czym admin Pitondo trafił mnie z kosy, ale nie zabił. Zabiłem go i napisałem na czacie "bot" po czym dostałem kicka od spłakanego admina. Po wejściu na serwer napisałem, że się spłakał i dlaczego mi dał kicka, chciałem wyjaśnić sytuację na priv, ale admin mnie olewał i dawał kicki.

 Co do tego fragmentu, miał prawo dać Ci Kicka, a nawet bana, ponieważ w jakimś stopniu jest to obraza admina. A to jak wyjaśniałeś z nim na pw, pewnie podobnie.

W dniu 7.10.2018 o 19:49, Ossaea napisał:

Sytuacja 2.

Zdarzyła się ona przed chwilą. Admin tak po prostu robił z graczy bomby zegarowe bez ich pozwolenia.

Sytuacja 3. 

Również zdarzyła się przed chwilą. Jakiś tam gracz się denerwował i wyzywał ludzi na co ja sarkastycznie odpowiadałem w stylu "no, dokładnie". Dopóki wyzywał on innych graczy to wszystko było dobrze, ale jak wyzwał Pitondo i napisałem to samo to od razu dostałem gaga. Po chwili sam Pitondo zaczął wyzywać ludzi na czacie i przeklinać. Wbił drugi admin Lupeg, więc napisałem na u@ zgłoszenie na Pitondo, że wyzywa i przeklina przez co daje zły przykład jako admin. Wtedy dostałem kicka. Wszedłem na serwer i Pitondo zaczął mnie wyzywać, to też odpowiadałem na u@. W tej samej rundzie ktoś go zblokował i admin się zdenerwował i ponownie zaczął przeklinać. Napisałem na u@, że nadużywa mikra w ten sposób na co znów mi coś tam odpyskował, ja odpisałem, że taki daje przykład, więc ja piszę podobnie. Zaczął coś tam faflunić i dał mi bana na 1h

Dostałeś gaga zgodnie z regulaminem i oglądając demko nic nigdzie nie pisał, tylko reszta paczki zaczęła się z ciebie śmiać. Co do reszty zgadza sie. 

Admin dostaje +2

1. Nadużywanie praw Admina(Ignorowanie obowiązków admina)

2. Obraza innych graczy

 

Temat do zamknięcia.

Edytowane przez Arcanos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...