Skocz do zawartości
nethall

 zamknięty Skarga na admina mYstiq

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: 15.10.2018
Nick gracza: mYstiq
Dowody:  http://d1.hltv.org.pl/srv23577/HLTV-1810151407-de_dust2.dem.zip od 22.54 sie akcja zaczyna
Świadkowie: ludzie na serwerze
Uzasadnienie: Już nie pierwszy raz zostaje wyrzucony bądź zbanowany na serwerze za niby jakieś klatki. Teraz dostałem bana bo niby miałem klatki. Pewnie dostałem bana, bo zabiłem admina na B i 3 inne osoby z deagla. Dzisiaj sie wkurzyłem na to i chciałem sie przekonać na HLTV czy faktycznie mnie klatkuje/laguje bo ja nic takiego na serwerze nie odczuwam. Ping mam w normie na HLTV nie widać nic zeby mnie lagowało. WIęc za co dostaje kicka lub bana na 5 minut? Mam wrażenie ze admin byle gó**o powód da zeby zbanować osobe która cię zabiła. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po pierwsze, to dostałeś bana na 5 min, nie po tym, jak mnie zabiłeś, tylko po kilku kolejnych rundach. Grasz nie od dziś, a zerkam cały czas, że masz dziwne przeskoki i zatrzymania, szczególnie jak zaczynasz strzelać. Klatki nie są spowodowane tylko pingiem, a wieloma innymi czynnikami. Gdybym bana dawał za to, że mnie ktoś zabił, to pół serwera by nie grało :). Nie robię niczego złośliwie, tylko staram się, aby ludzie byli zadowoleni, a nie tylko ja zwracałem Ci uwagę za lagi, więc proszę nie pisz, że ja się uwziąłem. Pokombinuj z netem/kompem, a będzie wszystko OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


18 godzin temu, nethall napisał:

Uzasadnienie: Już nie pierwszy raz zostaje wyrzucony bądź zbanowany na serwerze za niby jakieś klatki. Teraz dostałem bana bo niby miałem klatki.

Sama Cię kiedyś upominałam, żebyś ogarnął ping bo klatkujesz chociaż jego skoki to wcale nie musi być główna przyczyna( lecące fpsy, słaby sprzęt a czasami nawet otwarta przeglądarka) Sam mówisz, że nie pierwszy raz dostałeś kicka więc to nie jest Admina widzimisie typu A ZABIŁ MNIE TO GO WYWALE tylko problem musi tkwić u Ciebie skoro takich sytuacji było więcej. Więc zamiast tracić czas na skargi to może warto tego kicka/bana przysłowiowo "przyjąć na klate" i poszukać u siebie w czym może tkwić problem a więcej takich sytuacji na pewno nie będzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ban już dawno minął. W zasadzie nie ma większego sensu rozpatrywać 5 minutowego bana, ale komentarz zawsze dodać jakiś trzeba.

Myślę, że mistiq i czarna Ci wszystko jasno wytłumaczyli. Aby uniknąć dalszych takich sytuacji postaraj się coś zrobić z tym problemem ( zwiększ może liczbę fps'ów, zamknij przeglądarkę internetową, zwiększ wydajność swojego komputera - próbuj, czytaj i działaj. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...