Skocz do zawartości
dawcamocywnocy

adminka czarna laskawa znakomita najmadrzejsza najasniejsza gwiazda mukti heada

Rekomendowane odpowiedzi

Nie powinno dopuszczać do takich sytujest smieszneacji ....http://multi-head.pl/index.php?/topic/77853-mk/ 

 

gracz ten dostaje adma tylko dlatego że Czarna i mk to dwie psiapsiólki 

 

szkoda ze nie ma tutaj n tego dnia   bo zrobił by porzadek z czarna. To, że opiekunka serwa dd2 1 koleguje sie z kumpela mk nie powinno oznaczać tego że rozdaje sie range adminą wszystkim znajomym czarnej bo np jezeli czarna bedzie miala dziecko i ten bachor zaloży konto na mh to odrazu dostanie flage admina bo to dziecko czarnej a jak wiadomo czarna i jej znajomi obowiązkowo muszą mieć admina na mh. Czarna może jeszcze dać adma swojemu sasiądowi i listonoszowi tylko niech sie zaloguja a dostana flage bo to znajomi czarnej. Proponuje żeby admina od czarnej dostal Ksiadz czarnej wikariusz Czarnej Sklepikarka u której Czarna robi zakupy. Koleżanka Czarnej która jest zaraz na liście przyjaciół Czarnej za MKĄ ale przed Silverka która jest psiapsiółka Czarnej numer 1 poza oczywiście siostra Czarnej kttóra również dostanie range członka ubt jednoczesnie czarna mianuje ja opiekunem unban teamu ponieważ nie znajdują się tam osoby przypadkowe tylko doświadczeni  gracze. Daje propozycje niech czarna da wszystkim admina tzn wyżej wyminionym osobą ale szczególnie Ksiedzu Andzejowi i Proboszczowi Leszkowi oraz siostrze Czarnej range ubt a bratu opiekuna unbans teamu który niewatpliwie przez swoje doswiadczenie bedzie mial glos decydujacy w sprawach bardzo trudnych do rozpoznania cziterow. Dodatkowo brat czarnej ktory ma 7 lat bedzie mial rolę wiodąca na serwerze ponieważ bedzie prowadził cykl szkoleń na temat aimbota i wh tzn że wszyscy członkowie waszego zacnego unban teamu juz wiecej nie popełni żadnego błedu serwer uwolni się całkowiecie od cziterow i żadna niesprawiedliwośc na multihedzie już nie zapadnie poniwaz brat czarnej ktory jak na swój wiek jest równie dojrzały jak Ona bedzie doskonale pełnił rolę wezyra muliheada.  

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

 

Trochę na chama ale jednak przebrnąłem przez ten potok "słów". Okej, coś Cię boli, sam nie wiesz co ale postanowiłeś pod wpływem %% to uwolnić. No cóż, jedna prosta zasada - piłeś, nie pisz. A jak już piszesz to używaj klawisza ALT.

 

 

Zapraszam autora skargi do używania języka polskiego. Jest to polskie forum, więc wypada choć trochę znać język.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Nie powinno dopuszczać do takich sytujest smieszneacji ....http://multi-head.pl/index.php?/topic/77853-mk/ 

 

gracz ten dostaje adma tylko dlatego że Czarna i mk to dwie psiapsiólki 

 

szkoda ze nie ma tutaj n tego dnia   bo zrobił by porzadek z czarna. To, że opiekunka serwa dd2 1 koleguje sie z kumpela mk nie powinno oznaczać tego że rozdaje sie range adminą wszystkim znajomym czarnej bo np jezeli czarna bedzie miala dziecko i ten bachor zaloży konto na mh to odrazu dostanie flage admina bo to dziecko czarnej a jak wiadomo czarna i jej znajomi obowiązkowo muszą mieć admina na mh. Czarna może jeszcze dać adma swojemu sasiądowi i listonoszowi tylko niech sie zaloguja a dostana flage bo to znajomi czarnej. Proponuje żeby admina od czarnej dostal Ksiadz czarnej wikariusz Czarnej Sklepikarka u której Czarna robi zakupy. Koleżanka Czarnej która jest zaraz na liście przyjaciół Czarnej za MKĄ ale przed Silverka która jest psiapsiółka Czarnej numer 1 poza oczywiście siostra Czarnej kttóra również dostanie range członka ubt jednoczesnie czarna mianuje ja opiekunem unban teamu ponieważ nie znajdują się tam osoby przypadkowe tylko doświadczeni  gracze. Daje propozycje niech czarna da wszystkim admina tzn wyżej wyminionym osobą ale szczególnie Ksiedzu Andzejowi i Proboszczowi Leszkowi oraz siostrze Czarnej range ubt a bratu opiekuna unbans teamu który niewatpliwie przez swoje doswiadczenie bedzie mial glos decydujacy w sprawach bardzo trudnych do rozpoznania cziterow. Dodatkowo brat czarnej ktory ma 7 lat bedzie mial rolę wiodąca na serwerze ponieważ bedzie prowadził cykl szkoleń na temat aimbota i wh tzn że wszyscy członkowie waszego zacnego unban teamu juz wiecej nie popełni żadnego błedu serwer uwolni się całkowiecie od cziterow i żadna niesprawiedliwośc na multihedzie już nie zapadnie poniwaz brat czarnej ktory jak na swój wiek jest równie dojrzały jak Ona bedzie doskonale pełnił rolę wezyra muliheada.  

 

 

Prosil bym o poprawke czola Tematu to raz dwa gdzie wzor skargi trzy pisz jasniej bo ze Czarna ma kolezanke i kolezanka ma admina hmm nie wiem o nie jest milosc czy braterstwo jajnikow tylko Mk wybrali tez Admini Opiekun moze tylko zaakceptować podanie nie wybiera ale skoro skarge piszesz poprosze o jej sens bo moj slownik sie splakal a papuga sie jaka wybacz Kolego ale nawet moja 8mio letnia cora ktora czyta uwaznie ze zrozumieniem zapytala sie czy posiadasz dyslekcje  moge zostac ukarany za tego posta ale moim zdaniem kolrgo PONIOSLO CIe za takie posty jak twoj powinny leciec nagrody :D

 

 

 

 

 

Pozdrawiam Serdecznie :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W końcu ktoś, kto potrafi wyrazić uczucia w milion słów, cieszy mnie to że nie jestem jedyny oraz cieszy mnie to że się cieszymy i płaczemy że osoby wyżej nie mogą zrozumieć bełkotu który jest do zrozumienia przez nielicznych. Ubolewam nad tym, pomimo iż wyrażamy się prawie tak samo, ja piszę raczej lepiej i nie widać po mnie dysleksji. Żałuje również że nie poznałem tak ambitnej osoby wcześniej ponieważ na pewno byśmy się zrozumieli a inni mogli by tylko przyglądać się tej rozmowie dwóch utalentowanych, wspaniałych, myślących deb***. Jestem na tak ! :)

 

 

 

A co do samej "skargi" która została napisana w propozycjach i uwagach uważam iż, nie zastosowałeś się do wzoru :(

 

 

 

A tak na poważnie, podanie zostało przegłosowane liczną ilością głosów na tak a rekrutacja była otwarta tak więc opiekunowi nie zostało nic innego jak przyjąć podanie.

 

Wątpię aby Proboszcz Leszek dostał u niej admina ponieważ on zbytnio nie ma czasu na granie, tak więc za mało godzin nabitych lecz ksiądz Andrzej ma spore szanse, Bóg jest po jego stronie i dodaje mu godzin na GT, w dodatku dostał klucz do csa na tace...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie wiem co Cię boli jak Sun pisał za duzo % i napisałeś

 

 

Wiem że nie podoba Ci się ze kobieta ma admina bo masz widocznie zero tolerancji ale napisz zrozumiale. I jak piszesz skargę przedstaw dowody inaczej leży w koszu .

 

 

A co do słownictwa i braku mózgu tyle starczy  - :facepalm:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Morel to i tak dużo przeczytałeś :D ja tylko 2 linijki i wymiękłam :D Ja na tej sieci już wszystko widziałam ale czegoś takiego jeszcze nie :D Zamknijcie to błagam zanim kolege od "skargi" całe MH wyśmieje.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ale tekst rażący po oczach xD

 

Czarna nie wiedziałam, że jesteś moją psiapsiólką :) może poznamy się bliżej? Nawet nie wiem jak masz na imię a co dopiero Tw życie prywatne hmmmm xD 

 

CZARNA

ZOSTAŃ MOJĄ PSIAPSIÓŁKĄ PLISSS

 

dawcamocywnocy

 

dziękuję może dzięki Tb bd miała nową koleżankę xD

 

Nie ma co wypowiadać się na ten temat, bo uważam skargę za bezpodstawną.

 

Pozdrawiam kolegę i podziwiam za wkład i zaangażowanie jaki musiał włożyć żeby napisać taką skargę :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dobrnąłem do końca i naprawdę nigdy nie widziałem tak dobrze napisanej skargi. :D 

 

 

 

 

A teraz na poważnie "MK" spełnia wszystkie wymagania, w dodatku dostała poparcie wielu osób na serwerze i nie ma żadnych przeciwwskazań do bycia adminem. Więc nie sądzę, że to kwestia koleżeństwa.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...