Skocz do zawartości
Moolson

 zamknięty Skargav2

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia:16.12.2018r godzina okolo 16
Nick gracza:polak
Dowody:No tutaj będą screeny:https://imgur.com/a/NRzZ2EP
Świadkowie:Gracze z servera
Uzasadnienie:Tak wiem że to takie wyzwisko 10 latka no ale jak po rodzicach jadą to wiecie i jeszcze piszą że max ban 30 minut nie da się wytrzymać ja sobie siedzę a on zaczyna wyzywać bo mu napisałem że nie nic nie umie bo nie ogarniał pisania U@ itd XD więc a to nie 1 wyzwisko jest jeszcze ich dużo

Edytowane przez Moolson
nie ten nick wpisalem xD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co do skragi uważam że jest zbędna i zostanie zamknięta ponieważ byłem w tym momęci i wszystko obserwowałęm

jechaliście po sobie oby dwaj to po pierwsze a po drugie tak jak dałem ostrzeżenie ,, na serwerze obowiązuje kultura ! " tak sie wszystko uspokoiło aaa ty masz ale nwm o co

Koleś nie ogarnia pisania na u@ ale to nie powód do dyskryminacji innych ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@BosoPrzezSwiat Nie nie jest zbędna i nie zostanie zamknięta. Wszedłeś na serwer dokładnie 15.45 a wyzwiska miały miejsce sporo wcześniej. I co ma wjazd na rodziców do tego, że koleś nie ogarnia pisania na u@ bo nie rozumiem? 

 Też miał wcześniej sporo banów za kulturę i wyzwisk w stronę mamy było więcej niż na screenie więc tak jak kolega z poprzedniej skargi dostaje bana na 3 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...