Skocz do zawartości
Oczkins

[POZYTYWNE]Ban JonSnow

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: JonSnow

Godzina, data zdarzenia: 11.06.2017 - 22:43:27

Mapa: Nie wiem

STEAM_ID / IP: 94.251.217.193

Uzasadnienie: Ostatnio byl temat ktory zalozylem ze dostalem bana za czity, an szczescie sprawa zostala wyjasniona na moja korzysc, super fajnie. Nie gralem caly weekend, wchodze teraz po pracy na serwer a tam ban. Jak to mozliwe prosze pomozcie mi. Rozmawialem z SUNN jak dobrze zabezpieczyc moj nick. Mam wykupiona premke, ustawilem setinfo _pw i setinfo _ss. Co sie stalo skad ten ban?

 

BUILD 6027 SERVER (0 CRC)
Server # 5
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] You are banned from this Server!
[AMXBans] You are permanently banned.
[AMXBans] Banned Nickname : JonSnow
[AMXBans] Reason : ' Cheatujesz [WYJASNIJ] Multi-Head.pl '
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.Multi-Head.pl
[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_2 : 0 : 1564576839 '
[AMXBans] Your IP : ' 94.251.217.193 '
[AMXBans] ===============================================
Error: server failed to transmit file 'sound/sound/misc/RoundSound/9rs2017.mp3'
Error: server failed to transmit file 'sound/QTM_CodMod/triplebf.mp3'
Error: server failed to transmit file 'sound/misc/headshot.wav'
Missing RIFF/WAVE chunks
Kicked : You are BANNED. Che

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Tutaj kolego masz wyjaśnienie do tego bana nagrałem Cię i rozpisałem przed tym jak JakoB dał ci bana(który był wyjasniony że się pomylił za ab a ja cię zgłosiłem  w dziale cziter. na mapie de_dust2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


CZekam na rozmowe z adminem jakims, to pierwsze demko przed resetem nie jest moje, mozna jakos sprawdzic na jakim ip bylo wtedy krecone?

 

Chodzi mi o to ze temat byl walkowany ze ktos grywal na moim nicku przed zakupiona premka. 1 Demko nie jest moje, to nie moja gra, natomiast 2 na mapie dust 2 oczywiscie ze to ja i prosze zeby dobrzy gracze(zaznaczam dobrzy) ogladneli to demko i wyrazili swoje zdanie na ten temat, bo jesli ktos tam widzi czitera to nie wiem co mam powiedziec, wtedy chyba lepiej grac slabo zeby bezpodstawnie nie sadzono cie o czity. JAKoB na specie a ja latam na czitach, no niezle . Zreszta ogladajac to demko nie ma moim zdaniem czego sie tam doszukac

Edytowane przez Oczkins
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A więc tak

Link do zgłoszenia -------------------->    

 

A tutaj link do demka w którym widać ewidentnego AIMA. -----------------------------> http://www80.zippyshare.com/v/lymRpmW0/file.html

Lecimy

14;03 Celownik lata jak opętany +B.

14;07 Modelowo + Ewidentny Aim +B.

14;11 AIM +B.

14;20 Spadł na dól i po prostu BEZ SŁÓW +B.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 minutę temu, :.Aureox:. napisał:

A więc tak

Link do zgłoszenia -------------------->    

 

A tutaj link do demka w którym widać ewidentnego AIMA. -----------------------------> http://www80.zippyshare.com/v/lymRpmW0/file.html

Lecimy

14;03 Celownik lata jak opętany +B.

14;07 Modelowo + Ewidentny Aim +B.

14;11 AIM +B.

14;20 Spadł na dól i po prostu BEZ SŁÓW +B.

 

 

 

Zgadzam sie, lecz chodzi mi o to ze to demko to nie jestem ja, to nie ja gralem i pytam sie czy mozna sprawdzic ip tego kogos na ktorym bylo nagrywane to demko. 2 Demko na dust 2 to jestem ja, ja gralem pamietam JAKoB siedzial na specie a ja normalnie gralem. Rozchodzi mi sie o pierwsze demko z dusta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Temat banow za czity i obcych osob na moim nicku byl juz przerabiany i wyjasniony

 

Przepraszam miala byc edycja wczesniejszego posta

 

Byly juz sprawdzane adresy IP i te jakies Sidy (nie znam sie na tym) i ta sprawa zostala wyjasniona ze wszystkie bany za czity nie byly moje. Na moje dane byly tylko bany z robionymi ssami i 1 za glupstwo pamietam cos z predatorem

Edytowane przez Oczkins
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zbanowany został konkretny SID (ns-owski) taki jaki jest w zgłoszeniu. Skoro Ty masz ten sid to ban jest Twój. My nie nadajemy banów na IP od +/- 2 lat.

Jutro przyjrzę się tej sprawie bliżej (logi itp) ale nie widzę wielkiej nadziei.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


SUNN ale dlaczego zostal zbanowany??

 

Aureox zbanowal mnie w niedziele kiedy nie gralem na podstawie ogladniecia demka nr 1. A tak jak powtarzam demko pierwsze to nie byla moja gra, nie ja wtedy gralem i nie mnie nagrywany, stad moje pytanie czy mozna sprawdzic dane osoby ktorej bylo robione demko. np porownac z demem z mapy dust 2 bo to oczywiscie jest moje

 

PRosze tylko o porownanie demka nr 1 z demkiem nr 2(demko 1 mapa dust, drugie demko mapa dust2) chodzi mi o zbadanie czy bylo nagrywane na jednej osobie, to samo ip sidy i tam inne rzeczy. Jesli okaze sie ze tak, dane sa te same nie napisze slowa wiecej. Ale ja wiem to w milione procentach ze sie nie zgadza, gdyz pierwsze demko nie bylo krecone mnie.

Edytowane przez Oczkins
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zgloszenie z adresem Ip i Sid dotyczy mnie, mapa dust 2 moja gra moje demo. Czy na podstawie tego filmu mozecie jasno napisac ze widac tam jakies oszustwo z mojej strony? Czy uzywam czitow? Moim zdaniem nie bo ich po prostu nie ma a bana wlepiono mi na podstawie jakiegos dema z mapy dust(nie wiem kogo to, tylko moj nick na ktorym niestety gralo wiele osob ale ta sprawa zostala wyjasniona), chyba ze sie myle i admin zbanowal mnie z czity ktore rzekomo widzi na demku z mapy dust 2. PRzepraszam za zamieszanie, wiem ze strasznie to pokrecone bo sam sie juz troche zakrecilem ale zalezy mi na wyjasnieniu tej sprawy

 

"

Nick cheat'era:JonSnow

Godzina, data zdarzenia:teraz

 Mapa:dust_2

 Serwer:400

Link do demka:"

A jakeis demo z mapy dust. O co tu chodzi? Pisze ze czitowalem na dust 2, wiec ogladnijcie to demko z tej mapy i ocencie

Edytowane przez Oczkins
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dziwna sprawa, były zgłoszenia na ten nick ale ip było zupełnie inne 185.185 teraz wszystko idealnie pokrywa sie z Twoim ip + sid.

Po wklejeniu widzę, że jest to czyste kopiuj/wklej z konsoli po użyciu komendy [IP] 11: 'JonSnow' (TERRORIST)   -- 94.251.217.193:27005 [STEAM_2:0:1564576839]  Nie grałeś a jednak Twoje dane są tak? Ciekawe.

Nie mam dostępu do logów, poczekajmy na @SUNN. albo @happy a sprawa sie wyjaśni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


21 minut temu, Bezzi napisał:

Dziwna sprawa, były zgłoszenia na ten nick ale ip było zupełnie inne 185.185 teraz wszystko idealnie pokrywa sie z Twoim ip + sid.

Po wklejeniu widzę, że jest to czyste kopiuj/wklej z konsoli po użyciu komendy [IP] 11: 'JonSnow' (TERRORIST)   -- 94.251.217.193:27005 [STEAM_2:0:1564576839]  Nie grałeś a jednak Twoje dane są tak? Ciekawe.

Nie mam dostępu do logów, poczekajmy na @SUNN. albo @happy a sprawa sie wyjaśni. 

Bezzi tak zgadzam sie i ogladajac to demo stwierdzasz ze gram tam na czitach? Mowie a demku drugim z mapy dust2 bo zgloszenie i dane pochodzA i nawiazuja do tego dema. 

 

Ktos tu niezle namieszal bo skopiowal z consoli tak jak piszesz ale krecac drugie demoo z mapy dust2 ktore jest moje dlatego dane sie zgadzaja. A demo pierwsze ja nie wiem co i skad to jest, jiech ten xo je krecil da wycinek z consoli tam beda pewnie ip i calq reszta. Ogladacie demo w ktorym gram w ct a w zgloszeniu z consoli pisze (terrorist) WTF?

Jesli zastrzezenia sa i stwierdzacie ze czituje ale na podstawie 2dema z mapy dust2 to ok, nie mam sily sie dalej prosic ale w tej sytuacji jestem niewinny, nigey nie czitowalem co zreszta widac na drugim demie

Edytowane przez Oczkins
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sprawa wygląda tak, są dwa demka jest dwóch innych graczy. Po czym to stwierdziłem? 

Ip gracza który sie odwołuje to 94.254.144.179 

Ip gracza zgłaszanego wcześniej + sid 

[IP] 7: 'JonSnow' (TERRORIST)   -- 185.185.131.53:27005 [STEAM_2:0:666644473]

[IP] 19: 'JonSnow' (CT)   -- 185.185.131.53:27005 [STEAM_2:0:999977974]

Było jakiś czas temu to zgłoszenie 

W zasadzie każdy w dział zgłoś czitera każdy może wkleić dane osoby jakiej chce ot cała tajemnica. Dostaniesz UB, bo nie mam żadnego potwierdzenia, że tamten spalony gracz to Ty. Mam jeden BARDZO WAŻNY warunek zgłoś sie do S@ niech założą Ci hasło na nick, jeśli tego nie zrobisz a sytuacja sie powtórzy to wszystko wyjdzie na jaw a Ty skończysz pod piedestałem kłamstwa. 

Miłej gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...