JanuszProsiak

Użytkownik
 • Zawartość

  20
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

4 obserwujących

O JanuszProsiak

 • Urodziny 21.10.2000

Informacje

 • Imię
  Damian
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Gdańsk

Ostatnie wizyty

501 wyświetleń profilu
 1. Dragon Ball
 2. Witaj
 3. Zacznijmy że administracja Może dodać te mapy, ale nie ma obowiązku tego robić. Cobble i overpass się bugują dlatego ich nie ma, co do azteca, może być. Eldorado jest. Dust 3? nieeee odpada jak na moje. Natomiast mapy Fy to tak 50/50. Zimowy dust i mirek? Ciekawe ale można by to dodać dopiero na zimę, ewentualnie koniec pazia/początek listopada.
 4. Chuck Norris
 5. Krótko i a temat, Tak jak panowie wyżej. Jestem na Pier... Tak. - No life - Twoje GT jest w top 15 serwera - zawsze kiedy wejdę na serwer to jesteś - kultura na chacie wyklepana, wyszlifowana i pomalowana na nowo hehe - łatwy kontakt - Jesteś jednym z 5 graczy z którymi to ja bym poszedł a nawet i na wojnę. Tak, Tak i jeszcze raz Tak, brać mi go i no ros <3.
 6. No bobuś, zatem tak: +GT +wiek +staż +amx +lekko wulgarny ale i tak anioł na chacie Jestem na TAK. Ogarniasz temat, jesteś aktywny, Gracze ciebie znają.
 7. Nie będę się rozpisywać tak jak Kyou: -GT dobij do wymaganej ilości +amx +/- staż -NS
 8. Nick:JanuszProsiak Data ( Od kiedy do Kiedy ): 22.07.2017 - 9.08.2017 Powód: Wyjazd za granice, Grecja i Włochy Opiekun, bądź ktoś z wyższej administracji: @happy, @Ania ;), @Inte Tillgänglig Danke:*.
 9. Ja to się będę miał na baczności wtedy, albo zrobią ze mnie kotlety
 10. Pingwin przecie dzisiaj strzeliłeś 20 banów za rush TT 1:30 i okna/dach CT 1:30 na 5 minut, w czym problem?
 11. Witaj, Powodzenia z top 1
 12. Jestem na NIE - Minimum 16 lat; -Admin musi być wzorem i świecić przykładem...; - Dawanie dobrego przykładu graczom, szczególnie tym młodszym oraz bycie bezkonfliktowym; Wybacz ale jesteś wulgarny (zwłaszcza w stosunku do jogusia), częściowo agresywny.
 13. Nie pytać po co to pisze, zawsze pisze takie posty. Mam na imię Damian, tylko proszę, nie mówcie tak do mnie. Wszyscy do mnie mówią Janusz i niech tak pozostanie. Mam 16 lat (w październiku 17), Pochodzę z Gdańska a konkretniej z okolic Stadionu Lechii Gdańsk (jakieś 20 minut z laczka). Pisze takiego posta, iż, gdyż, ponieważ, bo... Jestem znany na CS:GO MOD #6, jestem tam adminem, ale na forum mało kto o mnie wie heh. Do moich zainteresowań należy motoryzacja, militaria, Związek Radziecki (interesuje się nim no co? problem?), Anime - ulubione hobby. Człowiekiem jestem trochę dziwnym, raz jestem śmieszek jak się patrzy, a raz jestem poważniejszy od wojskowego, zatem jeśli będę miał dziwne napady związane z zachowaniem to proszę nie zwracać na to uwagi. Jeśli chodzi o CS'a to podczas gry jestem śmieszkiem, ale w sprawie cheaterów, obrażania rodziców itp. nie mam litości (normalne wyzwiska daje ban 5 minut, ale jazda po rodzicach to 30 minut minimum). Jeśli ktoś chce kontakt to posiadam własnego discorda, mam także FB, skype, team speak 3. https://discord.gg/zxhbB5 tutaj jest link, zapraszam serdecznie, czasami są takie jaja, że z śmiechu nie da się wyrobić. Dobra my tu pitu pitu a robota stoi jak ten @Bacior z AWP na longu na de_dust2 hehe. Tak czy inaczej, Witam wszystkich bardzo serdecznie i liczę na owocną współprace, nie tylko jako admin CS:GO MOD #6, ale także jako zwykły gracz/człowiek nie wiem czym już jestem xD. Poniżej jest "sygnatura", ja się pytom kaj jest bytom i kaj jest opcja dodania sygnatury :).
 14. Sam często używam P90, XM, Pompki, krowy. Czasami (rzadko bo rzadko ale zacznę robić coraz częściej) nawet robię zabawę w której gra się np. same XM i osoba która zrobi MVP w rundzie dostaje np. 5 kluczyków. a skiny legendarne to a serwerze nie ma ani jednej AWP dragon lore jeszcze tylko. Pomysł jestem na TAK, Liczę na skiny do galila i scouta jeszcze, Pozdrawiam.
 15. Na TAK - Aktywny gracz - Wiek Potwierdzam, często gadamy na chacie głosowym - GT - Poza tą akcją z rodziną to miły i uprzejmy gracz.