Skocz do zawartości

  JanuszProsiak

  Użytkownik

  5 obserwujących

  O JanuszProsiak

  • Ranga
   Pijawka
  • Urodziny 21.10.2000

  Informacje

  • Imię
   Damian
  • Płeć
   Mężczyzna
  • Miejscowość
   Gdańsk

  Ostatnio na profilu byli

  1 140 wyświetleń profilu
  1. JanuszProsiak

   No no panowie, jestem pod wrażeniem. Na serwerach mnie nie było od bóg wie kiedy a na forum wchodzę raz na rok. Zapowiada się na to że czas odwiedzić stare śmieci czyli CS:GO Mod#6 i zobaczyć jak sobie admini radzą. @Kyou spodziewaj się mnie do końca lutego.
  2. JanuszProsiak

   Wait wait wait, usunęli mojego ulubionego skina? Kurde bele muszę częściej wchodzić na cs'a bo ja już totalnie niedoinformowany. Tak przy okazji, ten kto wpadł na pomysł usunięcia AWP Miku. Nie żeby coś ale nie życzę temu komuś takiego losu. Po prostu nie mam innego obrazka który wyrażałby moje zdanie na ten temat.
  3. JanuszProsiak

   W sumie chyba nadal mam prawo się wypowiadać pod podaniami. Jak dla mnie takie 50/50 +wiek +amx +/- micro + Aktywny na [email protected] Osobiście nawet spoko ale czegoś mi tu brakuje u ciebie, ale tak czy siak na szanse zasługujesz.
  4. JanuszProsiak

   Dragon Ball
  5. JanuszProsiak

   Zacznijmy że administracja Może dodać te mapy, ale nie ma obowiązku tego robić. Cobble i overpass się bugują dlatego ich nie ma, co do azteca, może być. Eldorado jest. Dust 3? nieeee odpada jak na moje. Natomiast mapy Fy to tak 50/50. Zimowy dust i mirek? Ciekawe ale można by to dodać dopiero na zimę, ewentualnie koniec pazia/początek listopada.
  6. JanuszProsiak

   Chuck Norris
  7. JanuszProsiak

   Krótko i a temat, Tak jak panowie wyżej. Jestem na Pier... Tak. - No life - Twoje GT jest w top 15 serwera - zawsze kiedy wejdę na serwer to jesteś - kultura na chacie wyklepana, wyszlifowana i pomalowana na nowo hehe - łatwy kontakt - Jesteś jednym z 5 graczy z którymi to ja bym poszedł a nawet i na wojnę. Tak, Tak i jeszcze raz Tak, brać mi go i no ros <3.
  8. JanuszProsiak

   No bobuś, zatem tak: +GT +wiek +staż +amx +lekko wulgarny ale i tak anioł na chacie Jestem na TAK. Ogarniasz temat, jesteś aktywny, Gracze ciebie znają.
  9. JanuszProsiak

   Nie będę się rozpisywać tak jak Kyou: -GT dobij do wymaganej ilości +amx +/- staż -NS
  10. Nick:JanuszProsiak Data ( Od kiedy do Kiedy ): 22.07.2017 - 9.08.2017 Powód: Wyjazd za granice, Grecja i Włochy Opiekun, bądź ktoś z wyższej administracji: @happy, @Ania ;), @Inte Tillgänglig Danke:*.
  11. JanuszProsiak

   Ja to się będę miał na baczności wtedy, albo zrobią ze mnie kotlety
  12. JanuszProsiak

   Pingwin przecie dzisiaj strzeliłeś 20 banów za rush TT 1:30 i okna/dach CT 1:30 na 5 minut, w czym problem?
  13. JanuszProsiak

   Jestem na NIE - Minimum 16 lat; -Admin musi być wzorem i świecić przykładem...; - Dawanie dobrego przykładu graczom, szczególnie tym młodszym oraz bycie bezkonfliktowym; Wybacz ale jesteś wulgarny (zwłaszcza w stosunku do jogusia), częściowo agresywny.
  14. JanuszProsiak

   Sam często używam P90, XM, Pompki, krowy. Czasami (rzadko bo rzadko ale zacznę robić coraz częściej) nawet robię zabawę w której gra się np. same XM i osoba która zrobi MVP w rundzie dostaje np. 5 kluczyków. a skiny legendarne to a serwerze nie ma ani jednej AWP dragon lore jeszcze tylko. Pomysł jestem na TAK, Liczę na skiny do galila i scouta jeszcze, Pozdrawiam.
  15. Na TAK - Aktywny gracz - Wiek Potwierdzam, często gadamy na chacie głosowym - GT - Poza tą akcją z rodziną to miły i uprzejmy gracz.
  ×